Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2013 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.4.Juniorka remizovala v PříbramiJuniorka Slavie remizovala na půdě Příbrami 1:1. Jedinou branku sešívaných vstřelil ve 27. minutě Viktor Šimeček.
29.4.Juniorka dnes v Příbrami!Juniorka dnes hraje od 16 hodin v Příbrami. Oplatí tak domácím sobotní výhru nad A týmem?
29.4.V Plzni v 18 hodin Změna: Z programových důvodů byl změněn čas výkopu utkání 27. kola Gambrinus ligy v Plzni. Fotbalisté Slavie tam budou hrát v sobotu 11. května v 18 hodin. Zápas vysílá ČT Sport.
28.4.Fotogalerie z Příbrami Fotoohlédnutí za zápasem Slavie v Příbrami, sešívání prohráli v Příbrami 0:2. Fotografie ze zápasu zde.
27.4.Devatenáctka veze z Hradce bodSlávistický A dorost veze z Hradce Králové bod za remízu 1:1. Tu zařídil proměněnou penaltou nejlepší střelec František Liška. U19 nadále vede tabulku, byť už jen o skóre před Boleslaví.
26.4.Do Příbrami míří i FanshopV Příbrami bude mít stánek také slávistický Fanshop. Najdete ho mezi vchodem do sektoru hostů a tribunou hostů. Fanoušci si mohou zakoupit suvenýry už hodinu před zápasem, prodej končí s výkopem, tedy v 16 hodin.
26.4.Nominace rozhodčích na zápasSobotní utkání 1.FK Příbram vs SK Slavia Praha bude řídit rozhodčí Jaroslav Bílek. Asistovat mu budou Dušan Pospíšil a Jiří Kříž.
25.4.Slávisté reprezentovaliTři slávisté zasáhli do středečního utkání reprezentace U21. Jirka Vondráček odehrál 68 minut, Luboš Tusjak s Honzou Mikulou si připsali 45 minut za druhý poločas. Češi nad Slovenskem vyhráli 1:0.
25.4.Juniorka porazila Teplice 4:2Juniorka Slavie porazila Teplice 4:2. Dvakrát se trefil Červenka, dvakrát Šimeček. Info brzy na slavia.cz.
23.4.S Fanklubem do PříbramiFanklub Slavie pořádá autobusový výjezd na zápas Slavie v Příbrami – sobota 27. dubna od 16 hodin. Cena zájezdu i se vstupenkou je pro členy Fanklubu 150 korun, pro ostatní zájemce 250 korun. Více info o výjezdu na stránkách Fanklubu zde.
20.4.Slávistky padly v závěruVelmi smutný závěr ženského derby mají za sebou slávistky. Poté, co se jim v 85. minutě podařilo vyrovnat na 2:2 (prohrávaly už 0:2), dostaly dvě branky v poslední minutě a na závěr základní části tak prohrály se Spartou 2:4.
20.4.U19 nadále v čele tabulky!Slávistický A dorost nadále válí! Díky dvěma brankám Jiřího Sodomy porazil doma Jihlavu 2:1 a stále vede tabulku nejvyšší dorostenecké ligy!
19.4.Derby žen v sobotu!V sobotu je na programu další derby mezi Slavií a Spartou a opět na Letné. Tentokrát tam o důležité ligové body budou bojovat slávistické ženy. Utkání začíná v sobotu v 11:30 dopoledne na tréninkovém hřišti hned vedle hlavního stadionu.
19.4.S Jabloncem v neděli 5.květnaFAČR upřesnil termíny zápasů 26. kola Gambrinus ligy. Slavia bude hrát doma v Edenu s Jabloncem v neděli 5. května v 18:05 hodin. Zápas vysílá TV Fanda.
18.4.Honza Vošahlík živě!Sedujte od 12:30 Google+ Hangout s Janem Vošahlíkem na .Slavia TV.
18.4.Tři slávisté v ČR U21!V nominaci reprezentační jednadvacítky pro přípravné utkání se Slovenskem, které se hraje v Kroměříži 24. dubna, jsou Luboš Tusjak, Jan Mikula a Jiří Vondráček.
17.4.Derby juniorek až 8. květnaOčekávané derby juniorek bylo odloženo na 8. května. V původním termínu se mělo hrát v pondělí 22. dubna, ale z důvodu přeložení zápasu A týmu na tento den se bude juniorské derby hrát na státní svátek v květnu. Výkop je v 17 hodin.
15.4.Navrhněte kartičku Fanklubu Fanklub Slavie opět vyhlašuje soutěž o nejlepší grafický návrh fanklubácké kartičky na novou sezonu 2013/2014. Vyhrát můžete permanentní vstupenku a věcné ceny. Více info o soutěži zde.
13.4.Devatenáctka jde do čela!Slávistická devatenáctka vyhrála v Mladé Boleslavi 1:0 díky gólu Peterky a posunula se na první místo tabulky právě před svého soupeře!
10.4.Devatenáctka porazila TepliceSlavia U19 porazila ve středu FK Teplice 2:1. Branky: 31. Sodoma, 63. Liška. Sestava: Otáhal – Kadavý, Souček, Pelikán, Bejbl – Prosek, Brož, Verner – Sodoma, Liška, Peterka (85. Hudeczek).
10.4.V Příbrami 27.dubna v 16 hodinZápas 25. kola Gambrinus ligy sehraje Slavia v Příbrami v sobotu 27. dubna. Výkop zápasu je v 16 hodin.
9.4.Tiskovka před derby ŽIVĚ!Sledujte společnou tiskovou konferenci před derby ŽIVĚ v rámci SLAVIA TV!
9.4.U19 ve středu na XaverověZítra nastoupí slávistický A dorost proti Teplicím na Xaverově už od 14 hodin!
7.4.Juniorka dnes na Xaverově!Slávistická juniorka dnes na Xaverově od 16:30 vyzve ve šlágru kola Brno. Přijďte ji povzbudit!
7.4.Juniorka hostí BrnoVe šlágru Juniorské ligy hostí Slavia Zbrojovku Brno: Slavia hraje v této sestavě: Rakovan – Mikula, Hurka, Dostál, Mac, Hrubý, Koreš, Salašovič, Čepelák, Šimeček, Vondráček. Online přenos sledujte zde.
6.4.Fotogalerie ze zápasu s DuklouFotogalerii ze zápasu Slavie s Duklou v Edenu si můžete prohlédnout zde.
4.4.Juniorka s Brnem už v neděli!Juniorka Slavie přivítá Brno už v neděli 7. dubna v 16:30! Souboj o čelo Juniorské ligy tak můžete navštívit ještě během víkendu! Hrát se bude poprvé na jaře na Xaverově!
4.4.Juniorka veze z Hané bod!Slávistická juniorka veze z Olomouce bod za remízu 1:1. Jedinou branku sešívaných vstřelil Jiří Vondráček, info přineseme v podvečer.
3.4.Čtyři slávisté v ČR U16V nominaci reprezentační šestnáctky jsou slávisté Jakub Šimůnek, Josef Jakab, Matyáš Písačka a Jan Žárský. ČR U16 čeká UEFA Development tournament v Madridu.
3.4.Hrubý nebo Salašovič v repreRobert Hrubý, Josef Řehák a Nikolas Salašovič jsou v reprezentaci U19 pro reprezentační soustředění. Mezi náhradníky figurují Ondřej Bejbl, Miroslav Verner a František Liška.
3.4.Remíza U19 a Bohemians 1905Slávistická devatenáctka remizovala v Edenu s Bohemians Praha 1905 1:1. V 50. minutě se na slávistické straně prosadil Jan Prosek.
3.4.Skácel se podepisovalProhlédněte si fotogalerii z autogramiády Rudy Skácela na slávistickém Facebooku.
1.4.Fotoohlédnutí za TeplicemiFotogalerii ze zápasu Slavie v Teplicích, který skončil remízou 1:1, si můžete prohlédnout zde.