Články

Juniorka: Z jihu Čech bod

31.7.2017
ČESKÉ BUDĚJOVICE - V prvním zápase Juniorské ligy nastoupili junioři Slavie na půdě Českých Budějovic. Nepříznivý poločasový výsledek stačil ve druhém poločase srovnat kapitán Pavel Bucha, sešívaní však měli několik dalších šancí, které mohly zajistit zisk tří bodů.

Informace pro fanoušky na BATE

30.7.2017
PRAHA – Ve středu 2. srpna od 20 hodin běloruského času sehraje Slavia v Borisovu odvetu 3. předkola Ligy mistrů proti BATE Borisov. Pokud jedete Slavii v tomto utkání podpořit, přečtěte si důležité informace pro fanoušky.

Informace o vstupenkách na Baník

30.7.2017
PRAHA – První venkovní zápas nové sezony Slavia odehraje v neděli 6. srpna od 18 hodin s Baníkem Ostrava. Vstupenky do sektoru hostů je možné zakoupit na VIP recepci v Edenu.

Lístky na Jihlavu jsou v prodeji

30.7.2017
PRAHA – Od soboty 29. července je možné pořídit si vstupenku na 3. kolo HET ligy, ve kterém přivítáme v Edenu v pátek 11. srpna od 18 hodin FC Vysočinu Jihlava. Termín zápasu se změnil ze soboty 12. srpna, vstupenky se sobotním termínem zůstávají v platnosti.

Návrat kapitána: Jiří Bílek po dlouhé době odehrál celý zápas

30.7.2017
PRAHA - Úvodní ligový duel s Teplicemi přinesl v sešívaném také návrat kapitána. Obrana pod vedením Jiřího Bílka neinkasovala, přesto si stoper červenobílých uvědomoval, že výkon nebyl ideální. „Musíme navázat na prvních dvacet minut, které jsme odehráli kombinačně. Takovým stylem se chceme prezentovat,“ hlásí kapitán.

Před padesáti lety odešel do slávistického nebe Vlasta Kopecký

30.7.2017
EDEN – Předposlední červencový den před padesáti lety dotlouklo srdce jednoho z největších slávistických velikánů. A to doslova. Legendární slávista Vlasta Kopecký zemřel na srdeční zástavu během utkání staré gardy Slavie na hřišti v Hlinsku. V červenobílém dresu, kterému byl věrný po celou svou fotbalovou kariéru.

Stá ligová nula Jana Laštůvky

29.7.2017
PRAHA/EDEN - V utkání prvního kola nového ročníku domácí nejvyšší soutěže si Jan Laštůvka připsal 100. ligovou nulu, která mu zajistila členství v Klubu ligových brankářů. Pro Slavii pak znamenala zisk tří bodů. „Nesmírně důležité vítězství," hodnotil zápas s Teplicemi sešívaný gólman.

Lehkost chyběla, ale zvládli jsme to jako tým, zdůraznil trenér

29.7.2017
PRAHA/EDEN ARENA - Slavia vstoupila do nového ligového ročníku ziskem tří bodů. „Věřil jsem, že to zvládneme, a výsledkově jsme to zvládli,“ těšil bodový zisk proti silnému soupeři trenéra Šilhavého.

Slavia porazila Teplice v těžké ligové premiéře

29.7.2017
PRAHA/EDEN - Sešívaní porazili v prvním ligovém zápase nové sezony Teplice 1:0 díky brance Halila Altintopa z penalty.

ONLINE: Slavia vstupuje do ligy se změnami v sestavě

29.7.2017
PRAHA – Slavia v sobotu ve 20:00 vykročí za obhajobou titulu v nejvyšší lize. V novém ročníku HET ligy hostí v Edenu Teplice a v sestavě je oproti 3. předkolu Ligy mistrů řada změn.

Spolu za obhajobou proti Teplicím!

28.7.2017
PRAHA – Eden v sobotu hostí první domácí zápas Slavie v novém ligovém ročníku a žádný fanoušek by si neměl utkání nechat ujít. Slavia jako aktuální mistr obhajuje titul a potřebuje vaši podporu v každém zápase!

V sobotu ve 20:00 přivítáme v Edenu Teplice

28.7.2017
PRAHA – Slávisté v sobotu vstoupí do nového ročníku domácí soutěže. Do ročníku, do kterého vstupují jako úřadující mistři a budou obhajovat mistrovský titul. V 1. kole HET ligy přivítají sešívaní v sobotu ve 20:00 v Edenu Teplice.

Juniorka: V generálce výhra nad Jirnami

26.7.2017
JIRNY - V generálce na nadcházející ročník Juniorské ligy zajížděli junioři Slavie na hřiště nedalekých Jiren. S vítězem třetí nejvyšší domácí soutěže si Slavia poradila 2:1 díky gólům Antwiho a Husenského.

Chceme venku vstřelit gól, aby to bylo veselejší

26.7.2017
PRAHA/EDEN - Pravý obránce Michal Frydrych byl u klíčového momentu zápasu proti Bate Borisov, po faulu na něj se ve 20. minutě kopala penalta a obránce soupeře byl vyloučen. „Tu červenou jsem nečekal, ale jasná penalta to podle mě byla" řekl obránce k rozhodujícímu momentu prvního zápasu třetího předkola

Věřím, že přidáme branku i venku, říká trenér před odvetou

25.7.2017
PRAHA/EDEN ARENA - Slavia pojede do Běloruska s náskokem jedné branky. „Přáli jsme si výsledek s nulou a vítězství, toho jsme dosáhli,“ shrnul výsledek trenér Jaroslav Šilhavý. Přesto mu ke spokojenosti několik věcí chybělo.