Články

Tomáš Došek si přeje víc klidu a štěstí v koncovce

30.9.2002
Nedělní ligový duel mezi Starým Městem a Slavií skončil remízou. Ani na jedné straně nepadla branka, a tak se naši fotbalisté museli podruhé za sebou spokojit s bodem. Všechno ale mohlo být jinak – šancí jsme si vytvořili dost. Osud zápasu měl na kopačkách několikrát Tomáš Došek, zahodil však tři vyložené šance. „Prostě jsem je špatně řešil. Když jsem šel sám na gólmana., tak jsem se koukal na rozhodčího, jestli nemává ofsajd a pak už bylo na efektivní zakončení pozdě. Při druhé a třetí příležitosti jsem měl střílet razantněji a jinam,“ rozebíral klíčové momenty.

Béčko vyhrálo v Semicích

29.9.2002
V 8. kole ČFL vyhrála naše juniorka na hřišti Semic a připsala si tak první tři body ze hřiště soupeře.

Na Drobisze nevyzrál nikdo

29.9.2002
V devátém kole naší nejvyšší fotbalové soutěže jsme uhráli na Synotu pouze bod. V nepříliš atraktivním duelu jsme byli lepším mužstvem, selhali jsme však v koncovce. Vynikající domácí gólman Drobisz zmařil několik vyložených příležitostí. Nevyzrál na něj ani náhradník Pavel Kuka, který nastoupil ke svému dvoustému utkání v české lize.

Klusáček: Mužstvo má na víc!

28.9.2002
Po sedmi kolech je slávistická rezerva s osmi body na jedenáctém místě osmnáctičlenné tabulky České fotbalové ligy. Trenér Luděk Klusáček není příliš spokojený. O dosavadním průběhu sezóny říká: „Mužstvo má na víc, než zatím předvádělo.“

Slavia on-line

28.9.2002
Utkání 9. ligového kola Synot - Slavia můžete sledovat v podrobné přímé reportáži. Již tradiční on-line přenos začíná v 16:30.

Trenér Beránek k utkání na Synotu

28.9.2002
Slávisté si dnes od čtrnácti hodin zatrénovali v Edenu a poté vyrazili směr Staré Město, kde v neděli nastoupí proti místním fotbalistům. „Zdravotně jsme v pořádku, problémy nemá nikdo. Navíc se po trestu za červenou kartu z Budějovic vrací Karel Piták,“ prohlásil před odjezdem náš trenér Miroslav Beránek. K samotnému utkání uvedl: „Náš cíl je stejný jako vždy. Jestliže chceme bojovat o nejvyšší příčky, musíme uspět všude. Takže budeme hrát na vítězství.“

Petrouš: Na Synotu zodpovědně!

27.9.2002
V devátém ligovém kole jede Slavia do Starého Města. Výkop je stanoven na nedělní odpoledne, začíná se v půl páté. Na hřišti soupeře, kterému patří momentálně třináctá příčka v tabulce, s největší pravděpodobností nastoupí i zkušený obránce Adam Petrouš. „Posledně jsme na Synotu vyhráli 3:1. Doufám, že se nám podaří uspět i nyní. Samozřejmě bychom brali i jakýkoliv jiný výsledek, který by nám zaručoval tři body,“ svěřoval se po pátečním tréninku.

Výsledkový servis dorostenců

26.9.2002
B a D dorost dohrávaly ve středu 2. kolo, které bylo odloženo kvůli povodním.

Beránek čte vzkazy fanoušků

26.9.2002
Hostem čtvrtečního on-line rozhovoru byl trenér Miroslav Beránek. Na dotazy fanoušků odpovídal téměř dvě hodiny, a přesto se pro velký zájem nedostalo na všechny. Řeč přišla na koučovo dosavadní působení ve Slavii či na strategii při výběru vhodných hráčů pro náš klub. Beránek se zmínil i o své funkci asistenta v národním mužstvu. Nezapomněl ani na fanoušky červenobílých. "V rámci možností čtu na webu vzkazy pro trenéry," poznamenal.

Podpořte Slavii!

25.9.2002
Už ve čtvrtek se na Strahově střetneme s Excelsiorem Mouscron. V zápase, který začíná od 20.00 hodin, půjde o postup do druhého kola Poháru UEFA. V prvním utkání v Belgii jsme uhráli slibnou remízu 2:2. Rozhodnuto ale není. Fotbalisté budou proto potřebovat vaši pomoc. Podpořte naše hráče a přijďte do ochozů s prskavkami. Zkusme rozsvítit celý stadión!

Skácel po derby: Jedeme dál!

24.9.2002
Na levé straně zálohy operoval v pondělním derby Rudolf Skácel. Ani on se mezi střelce nezapsal, i když jeho šance z desáté minuty po brance volala – nescházelo mnoho, aby po Adautově centru rozjásal slávistické publikum. „S remízou nejsem spokojen, chtěli jsme vyhrát, což nám bohužel nevyšlo. Ale výsledek je asi spravedlivý,“ zamyslel se s odstupem jednoho dne nad střetnutím se Spartou.

On-line rozhovor s Miroslavem Beránkem

24.9.2002
Zajímá vás, jak trenér A-mužstva Miroslav Beránek hodnotí současnou sezónu? Chcete se kouče zeptat na jeho dojmy z pohárového zápasu v Mouscronu či strahovského derby se Spartou? Pak si nenechte ujít on-line rozhovor, který proběhne ve čtvrtek 26. září od 18.00 hodin. Beránek se vám bude věnovat nejméně hodinu.
Další stránky
123456>>