Články

Slavia se zajímá o Zdeňka Šenkeříka

30.9.2006
PRAHA – Slavia jedná s tureckým Malatyasporem o angažování útočníka Zdeňka Šenkeříka. „Chceme jej získat, věřím, že se to podaří,“ potvrdil zájem generální ředitel Slavie Petr Doležal. Šenkeřík by přišel na hostování s opcí.

Vstupenky na derby - v neděli na Strahově

30.9.2006
PRAHA - Vstupenky na derby Slavia - Sparta, které se hraje v pondělí 2. října na Strahově od 17:15 hodin, si můžete zakoupit i v neděli, na Strahově bude otevřena pokladna na západní tribuně u vchodu A2, prodejní doba je od 10 do 17 hodin.

V pondělí na 264. derby

30.9.2006
PRAHA – V pondělí se fanoušci vydají na Strahov na zřejmě nejatraktivnější utkání, které naše ligová soutěž nabízí. Derby mezi Spartou a Slavií má pořadové číslo 264. Slavia naposledy doma svého rivala rozstřílela 4:1, hrálo se 23. října, branky dali Dušan Švento...

Béčko vyhrálo v Prachaticích

30.9.2006
PRACHATICE - Slávistická juniorka si připsala velice cenné vítězství, když v sobotu dopoledne porazila v Prachaticích místní Tatran 2:0, obě branky vstřelil útočník Karel Zelinka.

Do Slavie přichází Aleš Urbánek!

29.9.2006
PRAHA / MOSKVA – Slavia získala den před uzavřením letního přestupního okna další posilu. Ze Spartaku Moskva přichází na hostování do konce sezóny s opcí obránce či záložník Aleš Urbánek. „Jsme rádi, že jsme transfer dotáhli. Aleš může už v pondělí nastoupit proti Spartě,“ těšilo generálního ředitele Slavie Petra Doležala.

Konec se vztyčenou hlavou

29.9.2006
LONDÝN/PRAHA – Slávisté odcházeli z ruzyňského letiště až téměř v pět hodin ráno, dlouhé odbavování v Londýně způsobené přísnými bezpečnostními předpisy jim ještě přidalo na únavě z náročného zápasu. Na všech fotbalistech bylo vidět především zklamání z vyřazení.

Poděkování fanouškům

29.9.2006
LONDÝN/PRAHA – „Už když jsme přijížděli na stadion, tak nás fanoušci zdravili v ulicích, je velice příjemné vyběhnout při rozcvičce na tak velký stadion a slyšet tak mohutné přivítání...

Tottenham potvrdil doma výhru z Prahy

28.9.2006
LONDÝN - Tottenham Hotspur vyhrál stejným skóre jako v Praze i odvetu 1. kola Poháru UEFA v Londýně. O vítězství rozhodl kapitán Robie Keane v 79. minutě, kdy se prosadil ve vápně po získání odraženého míče.

Derby bude řídit německý rozhodčí

28.9.2006
Pondělní derby bude podle informací deníku Sport řídit trojice bundesligových rozhodčích. „Utkání povede Michael Weiner a jako asistenti přijedou Christoph Bornhorst a Kai Voss," řekl deníku Sport šéf komise rozhodčích Luděk Macela.

Ztratit může hlavně Tottenham

27.9.2006
LONDÝN - „Po prvním zápase nemáme co ztratit, o svůj náskok může přijít jenom Tottenham,“ řekl na tiskové konferenci na White Hart Lane trenér Karel Jarolím, který pak ještě čelil otázce na taktiku zápasu, zda Slavia nepřijela jen nedostat mnoho gólů a zda jeho mysl už nemíří spíš k derby se Spartou.

Karel Jarolím: Musíme hrát bez respektu

27.9.2006
LONDÝN - „V roli favorita nebudeme, ale na druhou stranu nemáme co ztratit,“ nehledal zbytečně komplikovaná slova pro svůj komentář před odvetným utkáním v Londýně trenér Karel Jarolím. Má jediné přání: „Chci, abychom hráli bez respektu.“ Jaké taktické plány pro svůj tým připravil?

Slavia před odvetou s Tottenhamem

27.9.2006
LONDÝN – Přesně v jedenáct hodin londýnského času přistála na letišti Stansted výprava slávistických fotbalistů, kteří se ve čtvrtek večer na slavném stadionu White Hart Lane pokusí otočit nepříznivý stav vzájemného duelu s Tottenhamem Hotspur.

Pokyny pro fanoušky cestující do Londýna

26.9.2006
PRAHA – Tottenham Hotspur žádá naše fanoušky cestující do Londýna na odvetu prvního kola Poháru UEFA o dodržení bezpečnostních pokynů. Do hlediště není povoleno vnášet jakoukoliv pyrotechniku, kdokoliv ji bude mít u sebe, bude zatčen policií.
Další stránky
123456>>