Články

Odměna fanouškům: Na Duklu ke vstupence druhá zdarma!

30.9.2015
PRAHA - V neděli 4. října čeká Slavii další důležité pražské derby. Od 14:30 se tým Dušana Uhrina utká s Duklou. Pojďme zaplnit stadion!

Po týdnu opět derby. Vstupenky na Duklu v prodeji

29.9.2015
PRAHA - Slavia hostí po týdnu v Edenu dalšího z pražských rivalů. V neděli 4. října přivítají sešívaní od 14:30 Duklu a budou chtít potvrdit výhru se Spartou. Přijďte je podpořit.

Jak jste si užili slávistickou neděli?

28.9.2015
PRAHA – Skvělou neděli má za sebou slávistická veřejnost. Výborný doprovodný program vyvrcholil samotným derby pražšých “S“, které navíc sešívaní zcela zaslouženě vyhráli!

Přestřelku ve Znojmě zvládla lépe juniorka Slavie

28.9.2015
ZNOJMO – Slavia jela do předposledního Znojma jako favorit, zápas se ale změnil v přestřelku, v níž diváci viděli hned sedm branek. Domácí sice ve druhé půli zápas otočili, slávisté ale bleskově zareagovali a nakonec se radovali z výhry 4:3.

První gól proti Spartě a děkovačka pod Tribunou Sever. Obrovská čest!

27.9.2015
PRAHA/EDEN ARENA - První trefa proti Spartě, navíc hned taková, která zařídila cenné vítězství. Slavia porazila rivala z Letné po třech letech a hlavní roli v tom hrál záložník Jaromír Zmrhal, jehož střela ze 45. minuty byla jedinou, která za celé utkání skončila v síti.

Jsem šťastný, ale od zítřka zase trénujeme, smál se po derby Uhrin

27.9.2015
PRAHA/EDEN ARENA - Poprvé vedl Slavii v derby a rovnou ji před domácím publikem ke třem bodům. Při tiskové konferenci sice rozdával Dušan Uhrin úsměvy, upozorňoval ale na to, že se tým musí nadále soustředit na každé utkání.

DERBY JE NAŠE!

27.9.2015
PRAHA/EDEN ARENA - Derby je naše! Největší zápas sezóny získala na své domácí půdě Slavia, když díky brance Jaromíra Zmrhala ze 45. minuty porazila Spartu 1:0!

ONLINE: Slavia vede 284. derby po první půli 1:0

27.9.2015
PRAHA/EDEN ARENA - Slavia hraje největší zápas roku, doma v Edenu přivítá Spartu. Vyprodaný stadion čeká od 15 hodin 284. derby pražských "S".

Slávistická neděle odstartovala!

26.9.2015
PRAHA – PRAHA - V 10:00 byl zahájen program ve fanzoně u NC Eden. Slávisty zde čeká bohatý program, tak doražte.

Snad bude Eden plný slávistů, doufá před derby kapitán

26.9.2015
PRAHA - Výhru k narozeninám a vyprodaný stadion nejen na derby, to by si přál kapitán sešívaných Martin Latka. Hlásí, že jeho tým chce odčinit pohárovou prohru, ale vyhýbá se silným prohlášením. Důležitější jsou podle něj činy na hřišti, které snad Slavii v derby přinesou vytoužené tři body.

Magazín Poločas: Kam v derby padají branky

25.9.2015
PRAHA - Co přinese magazín Poločas ke 284. pražskému derby? Infografiky k utkání doplní velký rozhovor se slávistickým odchovancem Tomáše Součkem, historické okénko bude patřit fotografii z roku 1907.

Premier cup v Edenu už počtvrté

25.9.2015
PRAHA - Ani v letošním roce nemůže chybět podzimní turnaj mladších žáků Premier Cup 2015. Ten se v letošním roce uskuteční v Edenu už počtvrté, a to v sobotu 26. září.

Nemůžu se dočkat, říká před derby Tomáš Souček

25.9.2015
PRAHA/EDEN ARÉNA - Loni na jaře už okusil nejslavnější český zápas v roli náhradníka z lavičky. Tentokrát se čeká, že bude Tomáš Souček v základní sestavě. „Je to můj další sen, nemůžu se dočkat," říká slávistický odchovanec před nedělním duelem.

Latka a Souček: Těšíme se na vyprodaný Eden

24.9.2015
PRAHA - Kapitán sešívaných Martin Latka by si rád připsal vítězné derby. Stejně jako defenzivní záložník Tomáš Souček, pro kterého to bude první souboj se Spartou v áčku. Doufá ale, že se týmu bude dařit stejně jako v mládežnických kategoriích a získá před vyprodaným stadionem tři body.

Chceme ukázat fanouškům, že můžeme porazit každého, hlásí před derby trenér

24.9.2015
PRAHA - Trenér Dušan Uhrin už sice ve Slavii derby coby asistent zažil, přesto věří, že nedělní zápas bude jedinečný zážitek. A také v to, že jeho tým před domácím publikem v Edenu uhájí tři body.