Články

Poločas na Karvinou: Nerozlučná dvojka

30.9.2016
PRAHA – Slavia hostí v sobotu večer v Edenu Karvinou a u příležitosti zápasu 9. kola nemůže chybět ani nový magazín Poločas. Co si v něm přečtete?

V sobotu ve 20:05 přivítá Slavia v Edenu Karvinou

30.9.2016
PRAHA – Slávisté v sobotu večer v Edenu zakončí náročný týden, ve kterém byly na programu tři soutěžní utkání. Po vítězném derby, postupu v MOL cupu je v sobotu ve 20:05 čeká utkání s nováčkem ePojisteni.cz ligy proti Karviné.

Na zápase s Karvinou autogramiáda žen

30.9.2016
PRAHA – V sobotu ve 20:05 Slavia přivítá doma v Edenu nováčka z Karviné. Podpořte naše hráče na cestě za dalším vítězstvím, podílejte se na vytvoření videa Spolu jsme silnější a přijďte si na autogramiádu pro podpisy fotbalistek A-týmu.

Střelec Barák: Věděli jsme, že musíme být trpěliví

28.9.2016
CHRUDIM - Těsně před poločasem otevřel skóre utkání, když zpoza vápna propálil Mrázka. Antonín Barák tak navázal na svou úspěšnou neděli na Letné. „Říkali jsme si, že musíme být trpěliví. Gól může přijít v první půli nebo až ve druhé, ale přijít musí,“ prozradil slávistický záložník.

Nic jsme nepodcenili, těšilo trenéra

28.9.2016
CHRUDIM - Slavia pohárový vstup nepodcenila a z hřiště Chrudimi odjela s postupovou výhrou 3:1. Trenéra Jaroslava Šilhavého potěšilo, že se tým po derby zkoncentroval. „Motivovali jsme se, říkali jsme si, že je utkání důležité. Musíme se umět připravit nejen na velký zápas, ale i na ten malý. Pořád je soutěžní,“ zdůraznil.

Slavia úspěšně vstoupila do poháru. Chrudim zdolala 3:1

28.9.2016
CHRUDIM - Sešívaní vstoupili do MOL Cupu na půdě třetiligové Chrudimi a duel zvládli úspěšně. Skóre otevřel gólem do šatny Barák, ve druhé půli pak diváci viděli penaltu na obou stranách a Kopecký i Mihalík mířili přesně. V závěru ještě na konečných 3:1 pro Slavii navyšoval van Buren.

ONLINE: Slavia vstupuje do poháru v Chrudimi

28.9.2016
CHRUDIM - Slavia se představí v rámci třetího pohárového kola v Chrudimi. Výkop utkání je v 16:00.

Výsledky mládeže: Týmy U10 a U9 porazily Spartu

28.9.2016
PRAHA - Výhru v derby nad Spartou na Strahově vybojovaly týmy přípravek kategorie U10 a U9. Mladší dorostenci U16 pokračují v suverénní jízdě soutěží, svůj první gól si připsala také nová posila Tomáš Vincour, který přišel ze Slovácka.

Organizační informace pro fanoušky cestující do Chrudimi

27.9.2016
PRAHA - Sešívaní ve středu 28. září vstoupí do domácího poháru na půdě Chrudimi. Třetí kolo MOL Cupu se odehraje od 16:00.

Výhra v derby nás nesmí uchlácholit, ví Mešanovič

27.9.2016
PRAHA – Několik šancí, neproměněná penalta a nakonec náprava v podobě první vstřelené branky. Muris Mešanovič svým výkonem v derby zacloumal s nervy nejednoho slávisty a nakonec zajistil výhru na Letné. „Na druhou půlku jsem si věřil, věděl jsem, že to musím týmu vrátit a nakonec se mi to povedlo,“ prozradil bosenský útočník po své premiérové derby trefě.

Ve středu se v Edenu odehraje Premier Cup 2016

27.9.2016
PRAHA/EDEN - Ve středu 28. 9. pořádá SK Slavia Praha za podpory Městské části Prahy 10 turnaj určený pro hráče ročníku narození 2004 a mladších s názvem Premier Cup 2016.

Zranění Milana Škody není vážné

26.9.2016
PRAHA - Zranění Milana Škody není vážné. I když musel slávistický útočník odstoupit z 286. vítězného derby ještě v prvním poločase, jeho pauza by neměla být dlouhá.

Derby juniorek skončilo nerozhodně

26.9.2016
PRAHA/XAVEROV - Den po úspěšném derby A týmu Slavie na Letné se na Xaverově odehrálo derby juniorských týmů. Slavia bohužel vedení neudržela a remizovala 1:1.

Derby střelec? Jaromíru Zmrhalovi souboj pražských "S" svědčí

26.9.2016
PRAHA - Před derby prozradil, že by chtěl opět po roce rozvlnit síť sparťanské branky. A to se mu také podařilo. Jaromír Zmrhal z rychlého protiútoku navyšoval na Letné na konečných 2:0. „Nevím, jestli mi derby svědčí, ale jsem velmi rád, že to tam padlo. Je to jedno z největších vítězství v mé kariéře,“ usmíval se slávistický odchovanec.

Antonín Barák: Výhra v derby je nejvíc, i kdyby dal gól masér

26.9.2016
LETNÁ/EDEN – Byl jednou z ústředních postav derby, které slávisté vyhráli na Letné 2:0. Za nominaci do základní sestavy se Antonín Barák trenérovi odvděčil tím nejlepším možným způsobem. Výraznou měrou se podílel na obou brankách sešívaných, které připravil pro své spoluhráče Murise Mešanoviče a Jardu Zmrhala.