Vstupenky na Slovan Liberec v prodeji | SK Slavia Praha

Vstupenky na Slovan Liberec v prodeji

V předprodeji i na internetu

SYNOT TIP ARENA/EDEN – Vstupenky na poslední zápas podzimu i letošního roku jsou v prodeji. Zakoupit si je můžete u pokladen předprodeje v Synot Tip Areně nebo přes internet. Utkání Slavie se Slovanem Liberec se odehraje v sobotu 3. prosince od 16:00.

Ceny vstupenek se pohybují v rozmezí od 150 do 300 korun (záleží na sektoru).

Majitelé permanentek na novou sezonu si stále mohou (pokud tak už neučinili v předchozích zápasech) vyzvednout zdarma volnou jednorázovou vstupenku jako kompenzaci za zápas 3. kola s Příbramí, který se uskutečnil bez přítomnosti diváků.

Otevírací doba pokladen u vstupu číslo 4:
pondělí: 9 - 12 hodin a 13 - 17:30 hodin
úterý: 9 - 12 hodin a 13 - 17:30 hodin
středa: 13 - 19 hodin
čtvrtek: 9 – 12 hodin a 13 – 17:30 hodin
pátek: 9 – 12 hodin a 13 – 16 hodin

Pokladny u vstupu číslo 4 jsou v den zápasu otevřeny od 9 hodin (o víkendu od 12 hodin) až do konce zápasu.

Pokladny u vstupu číslo 2 jsou otevřeny v den zápasu hodinu a půl před začátkem utkání až do konce prvního poločasu.