MLÁDEŽ: Slávisté ročníku 2005 získali skalp Sparty | SK Slavia Praha

MLÁDEŽ: Slávisté ročníku 2005 získali skalp Sparty

Mládežnické týmy Slavie mají za sebou další kola svých soutěží. „Devatenáctku“ trenéra Šmejkala potkal podobný osud jako naše áčko, když proti Teplicím inkasovala v 89. minutě a smolně prohrála 1:2.

PRAHA/EDEN – Mládežnické týmy Slavie mají za sebou další kola svých soutěží. „Devatenáctku“ trenéra Šmejkala potkal podobný osud jako naše áčko, když proti Teplicím inkasovala v 89. minutě a smolně prohrála 1:2.

Další dorosty si připsaly přesvědčivé výhry, z žáků se nedařilo pouze týmu U12, který prohrál v Ústí nad Labem. Jejich o rok starší spoluhráči ovšem své kolegy pomstili a ústeckým nasázeli rovnou dvaadvacet branek.

Radost udělali příznivcům červenobílých barev fotbalisté přípravky ročníku 2005, kteří dokázali porazit Spartu na jejím hřišti vysoko 11:5!

Ústí nad Labem - Slavia 0:22
Branky: 5 Sodoma, 3 Bílek, 2 Šusta, 2 Samek, 2 Navrátil, 2 Krob, 2 Beňo, Horák, Straka, Uher, Cejnar

Střelci:

1.třetina (4:1): Planka (Toula), Toula (Horák), Planka (Toula), Toula (Panka)

2.třetina (4:1): Toula (Štancl), Planka (Toula), vlastní (Čejka), Toula (Planka)

3.třetina (3.3): Štancl, Rys (Koval), Rys

Nominace: Rys, Toula, Štancl, Horák, Mervard, Planka, Čejka, Koval, Tomas