Vstupenky na zápas s Hradcem Králové v prodeji | SK Slavia Praha

Vstupenky na zápas s Hradcem Králové v prodeji

Vstupenky na domácí zápas Slavie s Hradcem Králové jsou v prodeji. Zápas je na programu ve čtvrtek 3. května od 18:30 hodin...

SYNOT TIP ARENA/EDEN - Vstupenky na další domácí zápas s Hradcem Králové jsou v prodeji. Zápas je na programu ve čtvrtek 3. května od 18:30 hodin. Vstupenky jsou k dostání na pokladnách Synot Tip Areny v Edenu a prostřednictvím sítě Ticketpro.

Ceny vstupenek se pohybují od 150 do 300 korun (záleží na místě a na sektoru).

Vstupenku na domácí zápas si lze pořídit také z pohodlí domova přes internet: Vstupenky na zápas Slavie s Hradcem Králové si můžete zakoupit zde

Informace k novému prodejnímu systému vstupenek na domácí zápasy Slavie:

Vstupenky na domácí zápasy lze zakoupit v síti Ticketpro (na www.ticketpro.cz nebo v prodejních místech po celé ČR http://www.ticketpro.cz/jnp/prodejni-mista/index.html).

Z pohodlí domova si můžete také vytisknout elektronickou vstupenku (E-ticket) při nákupu vstupenky na www.ticketpro.cz

Novinky týkající se on-line nákupu/rezervací:

Před prvním nákupem je potřeba se do Shopu registrovat.

Na nákup či rezervaci vstupenek je vymezený čas, je tedy potřeba sledovat časomíru v pravém horním rohu Shopu.

Rezervovat vstupenky lze nejméně 3 dny před konáním akce.

Rezervace má platnost pouze do následujícího dne od jejího vytvoření.

Rezervované vstupenky lze vyzvednout ve všech prodejních místech Ticketpro a.s., a to pouze po předložení rezervačního čísla.

K vyzvednutí je nutné rezervační číslo znát, bez tohoto čísla nemůže být rezervace vydána.

K řešení případných dotazů či nesrovnalostí slouží kontaktní e-mail: ticket@ticketpro.cz (Pro rychlé dohledání případu je vhodné uvést číslo transakce či rezervace).

pátek: 9 – 12 hodin a 13 – 16 hodin

Pokladny u vstupu číslo 4 jsou v den zápasu otevřeny od 9 hodin (o víkendu od 12 hodin) až do konce zápasu.

Pokladny u vstupu číslo 2 jsou otevřeny v den zápasu hodinu a půl před začátkem utkání až do konce prvního poločasu.