Slovácko – SK Slavia Praha 2:1 (0:0) po pokutových kopech
Sestava: Přibyl – Schenider, Vyskočil, Beňo (85.Stehno), Pek (46.Havrda) - Macháček, A. Lauricella, Bucha - Vejvar (81.Bielesz), M. Lauricella, Hönig

Meteor Praha U19 – SK Slavia Praha 1:5 (1:0)
Krupička, Ielitro, Suk, Jan Pek, Mich. Douděra
Sestava: Toman – Kotěra, Krupička, Straka, Bílek (46. Ielitro) – Stehno (64. Douděra), Petrák, Havránek – Bielesz, Suk, J. Pek

Hodnocení trenéra
Michala Petrouše:
„Dvacet minut prvního poločasu jsme odehráli velice dobře, kdy se nám z několika příležitostí bohužel nepodařila vstřelit branka. Poté jsme začali hrát velice komplikovaně, hráči začali hrát více na sebe a začali přicházet nepřesnosti a ztráty. Tímto jsme soupeři umožnili dostávat se více na dostřel naší brance. Po prohraném hlavičkovém souboji ve středu hřiště a chybném vyhodnocení situace jednoho z našich stoperů se soupeř dostal do samostatného nájezdu, který prostřelením našeho gólmana otevřel skóre a dostal se do vedení 1:0.
V druhém poločase jsme začali šance proměňovat, hráči už čtvrté utkání z pěti dokázali po vedení soupeře otočit ve svůj prospěch. Vydařilo se střídání. Velmi dobře zahrál Teo Ielitro, který navíc vstřelil vedoucí branku na 2:1 po krásné přihrávce za obranu od Adama Petráka.Na postu stopera odehrál dobré utkání V.Krupička, který musel na poslední chvíli nahradit nemocného Libora Drozdu.
Jsem rád, že hráči zlepšili organizaci hry, a to především v defenzivní činnosti, kde jsme v některých utkáních chybovali. Spokojenost může být i s ofenzivní činností, protože jsme si vytvářili velké množství brankových příležitostí.“

SKSU17

Bohemians 1905 – SK Slavia Praha 1:2 po pokutových kopech
Branky:
Bejbl
Sestava: Markovič – Bárta (41. Hrubý), Vincour, Mach, Michovský (71. Krupička) - Škarda, Bejbl (63. Janouše), Valenta, Zinhasovič (59. Novák) - Krobot, Bednář (41. Čvančara)

Petra Mikolandy:
„Zápas, který jsme odehráli na malé UMT v krásném počasí s týmem, který byl připravený na tento terén svým pojetím. První poločas byl od obou týmů nervózní a oba týmy si zvykali na malý prostor a vítr. Byla spousta nepřesností, první dotyk byl pro všechny těžký a v některých časových momentech se více koukalo do oblak, nežli byl míč na zemi. Druhý poločas jsme vstřelili po pár slušných akcí branku, která nám vlila klid na nohy a přišli další šance, které jsme ale nevyužili. Po prostřídání jsme úplně ztratili střed hřiště, v útočné fázi jsme nepodrželi míč, dostávali jsme se pod tlak jednoduchými nakoplými míči, nedokázali jsme udržet míč na svých kopačkách a odražené míče jsme neměli. Bohužel tak jak jsme odehráli posledních 20 minut nám ukázalo, že ne vše je v pořádku a bez komunikace, pokory a práce pro tým se nedokáží udržet dobré stavy hry ani výsledky. Pochvala za odpracování zápasu, ale nebýt výborného výkonu našeho brankáře, výsledek by pro nás byl katastrofický.“

SK Slavia Praha – Jablonec 5:1
Branky:
3x Krobot, Čvančara, Zinhasovič
Sestava: Markovič - Hrubý, Vincour, Mach, Michovský - Bejbl, Žambůrek, Janoušek (53. Novák), Zinhasovič - Krobot, Bednář (47. Čvančara)

Hodnocení trenéra Petra Mikolandy:
„Zápas, ve kterém jsme měli obrovskou převahu, kterou jsme nedokázali proměnit ve větší počet branek. Od začátku zápasu jsme si vytvářeli dobré šance, které jsme neproměnili jen díky své zbrklosti v zakončení, dobrých zákrocích hostujícího brankáře a neklidu v koncovce. Byli jsme dominantní ve všech aspektech hry, hosté hráli jednoduše a snažili se několikrát zahrozit z rychlých brejků, které ale končili před naším vápnem. Hráči velice dobře kombinovali na ne zrovna vynikajícím terénu, ale s postupem času si zvykli a dalo se koukat na fotbal se spoustou hezkých akcí. Tento zápas nám ukázal dobré věci, které hráči umí, ale také věci, na kterých je dále co pracovat. Velká pochvala za tolik brankových příležitostí, a to i od obránců, kteří se dokázali prosadit v zakončení také, ale zdvižený prst nad zahozením tolika šancí, jelikož v jiných utkáních by nás to mohlo mrzet. Gratulace hráčům za předvedený výkon a 3 body.“

SKSU16

Bohemians 1905 – SK Slavia Praha 1:3 (1:1)
Branky:
Kubiš, Vlček, Stárek
Sestava: Trefil - Hošek (45. Červ), Walter, Vlček, Kosek, Vít (55. Brojo), Eichler (45. Zeronik), Stárek, Žambůrek, Kubiš (65. Schneider), Vlasák

Milana Titěry:
„V zápase hraném na umělce minimálních rozměrů jsme očekávali hodně soubojový zápas, ale naštěstí se oba týmy snažily o výstavbu hry a technický fotbal. Díky tomu bylo k vidění několik šancí na obou stranách. Slavia se prosadila po pěkné akci z křídelního prostoru a zakončení Kubiše. Do poločasu jsme přidali ještě druhý gól z rohového kopu. Ve druhé půli se po úspěšném presinku prosadil po individuální akci Stárek. Před koncem zápasu zaplatil za svojí individuální chybu brankář Trefil a umožnil soupeři lehce skórovat. Výsledek zápasu se i přes další šance na obou stranách již nezměnil.“

SK Slavia Praha – Jablonec 4:0 (2:0)
Branky:
Eichler, Krobot, Stárek, Zeronik
Sestavy: Sirotník - Hošek (60. Walter), Brojo, Vlček, Kosek (60. Schneider), Vít , Eichler (65. Krobot), Stárek, Zeronik, Kubiš (50. Douděra), Vlasák

Hodnocení trenéra Milana Titěry:
„V dalším kole jsme přivítali tým Jablonce a měli jsme znovu velmi dobrý vstup do utkání. Po pěkné akci a adresném centru Koska se prosadil v souboji 1 na 1 hlavou Stárek a poslal Slavii do vedení již v 1. minutě. Stárek se následně dostal do dalších dvou šancí, ale bohužel chyběla větší přesnost. Po podobné akci, ale z druhé strany, nacentroval Hošek a zakončoval na zadní tyči hlavou Zeronik. I Jablonec zahrozil několika střeleckými pokusy. Několika dobrými zákroky se prezentoval brankář Jablonce, který vyrazil i parádní Vlasákovu střelu. Druhý poločas se nám podařilo použít ve hře ještě více kombinace při přechodové fázi. Ke vstřelení další branky nám však chyběla větší přesnost při rychlých protiútocích, kdy jsme několikrát po sobě nevyřešili přečíslení. Nakonec jsme se gólů dočkali v posledních 10 minutách po chytrých kolmicích mezi obránci se postupně prosadil Eichler a zanedlouho Krobot.“

SKSU15

SK Slavia Praha – Pardubice 3:0 (2:0)
Branky:
Kopáček, Toula, Kulhavý
Sestava: Surovčík - Chalupa (36. Podrapský), Štětka, Starý, Hájek (36. Leitl) - Křišťan (36. Štěpnička), Hroník, Kopáček (55. Nováček) -Douděra (55. Matys), Toula, Hrubeš (45. Kulhavý)

Hodnocení trenéra Petra Karocha:
„Zápas s Pardubicemi jsme odehráli s mnohem větší koncentrací a snahou o lepší práci s míčem než v zápase s Teplicemi. Aktivní zahájení zápasu přineslo úvodní branku Kopáčka po standartní situaci. Dále přicházely rychlé a přímočaré akce, kdy se postupně do samostatných nájezdů na branku dostali Hrubeš, Hroník a Toula. Posledně jmenovaný svou šanci proměnil. Převahu jsme lehce zvýšili po přestávce, ale 2-3 šance se využít nepodařilo. Skóre v závěru upravil Kulhavý.“

SKSU14

SK Slavia Praha – Pardubice 2:1 po pokutových kopech
Branky:
Šimoník
Sestava: Vágner (36. Šmerda) – Náprstek (58. Kordiak), Prebsl, Alijagič (46. Váňa), Brejcha (36. König), Snětivý (36. Horský), Šimoník, Veliký (36. Málek), Višinský (53. Šmicer), Krunert, Langahmer

SKSU13

Bohemians 1905 U14 – SK Slavia Praha 1:2
: Reichl, Beneš
Sestava: Gothard (Dvořák) - Tischler, Sládek, Novák, Fatrdle - Krstevski, Měkota, Beran Š. - Beneš, Reichl, Mazánek (Križan, Čížek, Vinš, Motyčka, Beran T.)

Přípravný zápas s Bohemians 1905 hodnotil trenér Ondřej Jura:
„V Dolních Měcholupech jsme odehráli přípravný zápas proti o rok staršímu soupeři z Bohemians. Hrálo se na přírodní trávě s velkými rozměry. Do utkání jsme vstupovali s vědomím, že v poslední době máme velké rezervy v přístupu a nasazení do utkání. Zápas jsme ovšem začali ve vysokém tempu, s agresivním pojetím a maximálním nasazením, které se nám podařilo po dlouhé době udržet až do konce utkání. Jako první jsme si vytvořili dbě slibné šance, které jsme bohužel nevyužili. V půlce zápasu šel soupeř do vedení, když využil naší hrubé chyby v rozehrávce. Inkasovaná branka nás nesrazila a dokázali jsme rychle odpovědět, když jsme se prosadili po výborném presinku a chybě domácí obrany. Za dvě minuty jsme zahrávali standardní situaci, po skrumáži před brankou jsme dokázali nejrychleji reagovat a zápas jsme otočili. V závěru zápasu nás soupeř dostal pod velký tlak, ale v ložených šancích nás podrželi výborně chytající brankáři. Uhájili jsme tak těsné vítězství, za které je potřeba hráče pochválit.“

SKSU12

SK Slavia Praha – Písek U13 7:5
Branky:
3x Rys, Žitný, Toula, Hunal, Kopecký
Sestava: Tomas, Hunal, Mervard, Blažek, Kučera, Kopecký, Benlalam, Planka, Toula, Kruhlyk, Rys, Žitný

Zápas hodnotil trenér Martin Hladík:
„Další mistrovský zápas se nám povedl. Do zápasu proti o rok staršímu a fyzicky vyspělému soupeři jsme vstoupili aktivně a bez bázně chodili do soubojů. Snažili jsme se o kombinační hru, která se nám však dařila jen částečně. Často dobře rozjeté akce skončili na nepřesnosti nebo špatném příjmu míče. Hrál se vyrovnaný zápas, kde jsme si nemohli dovolit polevit ani na chvíli, což nám soupeř ukázal, když naši sníženou koncentraci během zápasu okamžitě potrestal. Hráče bych dnes pochválil za nasazení, bojovnost a snahu hrát kombinační fotbal proti fyzicky zdatnému soupeři a pod neustálým tlakem. Na technických nedostatcích budeme dále intenzivně pracovat v tréninku.“

Povltavská FA U13 – SK Slavia Praha 0:9
Branky:
3x Benlalam, 2x Toula, Kučera, Bárta, Rys, Kopecký
Sestava: Tomas, Kotlín, Mervard, Hejduk, Hunal, Žitný, Koval, Bárta, Kučera, Planka, Mikulanda, Benlalam, Kopecký, Toula, Rys

„Další mistrovský zápas jsme sehráli na půdě PFA, která byla o rok starší. Terén byl bohužel velmi těžký a nerovný a neumožňoval přesnou rychlou kombinační hru. Přesto jsme se o ni neustále snažili a často jsme byli i úspěšní. Postupem času jsme si dokázali vypracovat čím dál více šancí. Bohužel jsme často nevybrali vhodné řešení situace ve finální třetině hřiště a naše finální přihrávky byly nepřesné. Když už se nám podařilo dostat do koncovky, často jsme ztroskotali na dobře chytajícím brankáři soupeře. Dokázali jsme udržet velké tempo po celou dobu zápasu a ve třetí třetině jsme již soupeře nepustili z vlastní poloviny hřiště, za což bychom chtěli naše hráče pochválit.“

SKSU11

SK Slavia Praha – Písek U12 8:5
Branky:
3x Kroupa, 3x Boledovič, 2x Holub
Sestava: Malý, Procházka - Snětivý, Sandev, Zima, Pech, Ho, Charvát, Wesolowsky, Boledovič, Kroupa, Teterya, Karoch, Regal, Holub, Boguaj

Zápas hodnotil trenér Michal Novák:
Velmi zdatný soupeř, jak fotbalově, tak fyzicky. Hrálo se v dobrém tempu. Stále nám dělá problém roztahování hry do šířky při útoční fázi."

Povltavská FA U12 – SK Slavia Praha 2:7
Branky:
3x Wesolowsky, Záboj, Boguaj, Holub, Tetyera
Sestava: Procházka - Sandev, Zima, Pech, Ho, Sýkora, Wesolowsky, Boledovič, Záboj, Teterya, Sahula, Holub, Boguaj

Soupeř pojal utkání jako snahu o co nejméně inkasovaných branek a v 6 hráčích stál před brankou. Na to, abychom se přes to dostali, nemají kluci vzhledem k věku dostatek zkušeností a hlavně trpělivosti. Z naší strany bylo větší množství ztrát a komplikovanější řešení herních situací v útočné třetině. Utkání bylo dobrou zkušeností do budoucna."

SKSU10

Minirepublika Xaverov:
SK Slavia Praha - Sigma Olomouc 10:2
SK Slavia Praha - Sparta Brno 7:3
SK Slavia Praha - Viktoria Plzeň 17:1
SK Slavia Praha - Žilina 9:1

Sestava: Antič, Marcol J., Marcol K., Belžík, Pilař, Suchar, Čížek, Adam, Sedláček, Hrubý
Střelci: 6x Antič, 2x Marcol J., 3x Marcol K., 2x Belžík, 6x Pilař, 4x Suchar, 9x Čížek, 4x Adam, Sedláček, 7x Hrubý

Turnaj hodnotil trenér Jiří Janeček:
„Čtyři zápasy v rámci Minirepubliky se nám herně vydařily a většinu zápasů se nám také podařilo vyhrát větším gólovým rozdílem. Tým sršel chutí dávat další góly, hráči dobře pracovali v prostoru, vyhledávali 1x1 v čemž byli většinou úspěšní. Všichni hráči podali velmi dobrý výkon.

SK Slavia Praha – Viktoria Žižkov U11 26:33
Branky:
4x Antič, 3x Sládek, 2x Beran, 2x Marcol Kryštof, Vlček, 5x Požár, 4x Nechvátal, 3x Hrubý

Branky:
6x, Bryscejn, 4x Malát, 4x Ilinčič, 3x Filip, 2x Jager, 2x Stárek, 2x Kubeš, 2x Vavrek,Mašek
Sestava: Bryscejn, Filip, Chadima, Churáček, Ilinčič, Jager, Kubeš, Lahoda, Malát, Mašek, Stárek, Vavrek, Vlašánek, Vodvářka

Hodnocení trenéra Jana Kočího:
„V derby se ukázalo, že oba týmy udělali opět nějaké pokroky. Sparťánci hlavně v taktické stránce, my ještě větší agresivita, hlad a chuť po gólech. Zatímco v zimě v přípravě jsme dokázali proměňovat šance ve větší úspěšnosti, tak v tomto derby jsme tak úspěšný nebyli. Každopádně výkony velmi slušné. Výsledek se ve finále mohl přehoupnout na jednu či druhou stranu. Za výhru jsme rádi, ale především výkon nás potěšil.“