Hráči na hostování: Jan Mikula se trefil za Liberec | SK Slavia Praha

Hráči na hostování: Jan Mikula se trefil za Liberec

Rozporuplné pocity bude mít z posledního ligového utkání Jan Mikula. Ač se za Liberec gólově prosadil, jeho tým prohrál v Teplicích 1:3. Martin Berkovec udržel čisté a tým Bohemians důležitý zápas s Jihlavou zvládl. Ve druhé lize si svůj premiérový gól připsal Tomáš Valenta.

ePojisteni.cz liga

Tomáš Souček (Liberec) – Ve střetnutí severočeských týmů Liberce a Teplic byly šťastnější Teplice, záložník Liberce odehrál celé utkání.

Jan Mikula (Liberec) – Také Jan Mikula odehrál celý zápas a vstřelil jediný gól svého týmu.

Josef Bazal (Příbram) – Jeho tým byl na Slovácku blízko bodu, nakonec však v 82. minutě inkasoval rozdílový gól. Na kraji zálohy hrál celý zápas.

Zdeněk Linhart (Příbram) – Do utkání na Slovácku přišel v 66. minutě.

Martin Berkovec (Boheminas 1905) – Udržel čisté konto a pomohl Bohemians k výhře 1:0 nad Jihlavou.

Jan Kuchta (Bohemians 1905) – V 63. minutě přišel do hry jako náhradník a má podíl na důležité výhře.

Fotbalová národní liga

Václav Pardubský (Viktoria Žižkov) – Opět hájil levý kraj obrany a pomohl Viktorii Žižkov ke druhé výhře 5:0 v řadě, tentokrát na domácí půdě proti Frýdku-Místku.

Tomáš Valenta (Sokolov) – Svým premiérovým gólem ve druhé nejvyšší soutěži otevřel skóre utkání s Táborskem. Jeho tým nakonec veze ze hřiště soupeře bod.

Česká fotbalová liga

Lukáš Batka (Štěchovice) – Za hosty odehrál v zápase na půdě Jiren celé utkání, Štěchovice nakonec vyhráli po pokutových kopech. Jediný gól hostů vstřelil bývalý slávista Miroslav Verner.

Jan Peterka (Táborsko B) – Na hřišti Litoměřicka prohrála rezerva Táborska 1:3, Jan Peterka byl v 71. minutě střídán.

Miroslav Routek (Dobrovice) – Jeho tým pohrál v Zápech těsně 1:0, mladý stoper odehrál celý zápas.

Moravskoslezská fotbalová liga

Emmanuel Antwi (Olomouc B) – V souboji rezerv moravských týmů Slovácka a Olomouce odehrál za hostující Olomouc 80. minutě, utkání skončilo bez branek.

Nenastoupili: Oskar Fotr, Patrik Gilian, Libor Holík, Lukáš Veselý, Daniel Souček, Josef Řehák.

O víkendu čeká Bohemians 1905 utkání na půdě Mladé Boleslavi, Liberec se pak na domácím hřišti utká s pražskou Duklou. Příbram bude hrát o naději na záchranu s posledním soupeřem Slavie Karvinou.