Vstupenky na osmifinále Ligy mistryň v prodeji
6.11.2017, Redakce

Vstupenky na osmifinále Ligy mistryň v prodeji

PRAHA - Slávistické fotbalistky čeká ve čtvrtek 16. listopadu od 18:30 v Edenu odveta osmifinále Ligy mistryň proti islandskému Stjarnanu. Permanentkáři mají na utkání vstup zdarma.

 

Vstupenky na utkání

Lístky na zápas se prodávají za 100 korun pro dospělé bez možnosti uplatnění dalších slev a za 50 korun pro děti do 15 let. Vstupenky můžete koupit online anebo na pokladnách v Edenu u vstupu č. 4 během jejich otevírací doby a v den zápasu až do konce prvního poločasu. Lístky nejsou na konkrétní sedadlo, ale každý fanoušek si může vybrat volné místo dle svých preferencí na Tribuně Sever anebo Tribuně Johna Williama Maddena, na které budou otevřeny pouze spodní sektory. Na utkání bude otevřený pouze vstup č. 1.

Permanentkáři vstup zdarma

Majitelé permanentních vstupenek mají vstup zdarma bez nutnosti vyzvedávat si další lístek. Pro projití turniketů stačí přijít jen s permanentní vstupenkou. Na utkání platí pravidlo obsazování volných sedadel, to znamená, že permanentkáři nemají automaticky rezervováno své místo permanentky a všichni fanoušci si mohou sednout kamkoliv, kde bude volné místo.

 

This text will be replaced

Chcete dostávat zajímavé informace ze Slavie jako první?   

Copyright © 2011-2018 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz