Vstupenky na vršovické derby v předprodeji | SK Slavia Praha

Vstupenky na vršovické derby v předprodeji

Sešívaní vstoupí do jarní části sezony na domácí půdě až v neděli 25. února, vstupenky na vršovické derby si však můžete zakoupit online už nyní!
Slavia hostí v rámci 18. ligového kola doma v Edenu Bohemku v neděli 25. února a výkop utkání je v 18:00. Lístky na utkání vršovických sousedů si můžete už od čtvrtka 18. ledna zakoupit online z pohodlí domova.

Vstupenky utkání s Bohemians se prodávají v cenové kategorii Z2. Využijte předprodeje a zakupte si vstupenky přes online prodej Ticketportalu, kdy si můžete vstupenku vytisknout jako hometicket. Případně lístek můžete koupit na jednom z 845 prodejních míst Ticketportalu v blízkosti vašeho bydliště. V internetovém prodeji je možné zakoupit i dětský lístek pro děti do 15 let nebo 150 cm.

Vstupenky si můžete koupit i přímo stadionu u vstupu č. 4, pokladny však budou otevřeny až v týdnu před samotným utkáním. Na lístky je možné při nákupu na pokladnách uplatnit 10% slevu pro členy Odboru přátel a Fanklubu a 20% slevu pro studenty, seniory nad 60 let a držitele průkazu ZTP/TP.

25. února 10:00 - výkop

Připomínáme, že v den zápasu je možné uplatňovat slevy na vstupném pro studenty, seniory, členy Odboru přátel a Fanklubu a držitele průkazu ZTP/TP nejpozději 90 minut před začátkem utkání, tedy do 16:30. Omezení prodeje cenově výhodných vstupenek před zápasem se netýká dětských vstupenek ani vstupenek pro vozíčkáře.

Nechcete v Edenu chybět na žádném z jarních utkání? Kupte si jarní permanentku!