Tomás Necid podpořil charitativní projekt, výtěžek půjde na Motol

Útočník Slavie Tomáš Necid podpořil charitativní projekt jsem.kym.jsem. Výtěžek z prodeje speciální kolekce triček půjde na dětskou onkologii v Motole.
Více se o samotném projektu jsem.kym.jsem dozvíte na webových stránkách zde. Tomáš Necid si na tričko vybral motto: "Buď silný a nikdy se nevzdávej!".

Limitovaná kolekce triček se prodává ve 4.patře obchodního domu Kotva v BIBLOO Concept Store nebo v JINEYLEVEL STORE ve Spálené ulici. Trička charitativního projektu jsou stále v prodeji. Část výtěžku navíc mimo jiné poputuje na dětskou onkologii a hematologii FN Motol," vysvětluje útočník Slavie.Aktuálně

Musíme být na sebe nároční, říká kapitán U19 Libor Drozda

včera
Pro jarní část sezony je Libor Drozda kapitánem dorosteneckého celku U19 a sešívaní dorostenci jsou aktuálně na šesté pozici: „Šesté místo není pro Slavii jako klub dobré,“ říká k aktuálnímu umístění kapitán dorostu U19. Zároveň však věří, že mužstvo může jít nahoru: „Musíme neustále tvrdě pracovat,“ burcuje svůj tým Libor Drozda.

První gól nás srazil, říká Michal Frydrych

před 2 dny
Hned v úvodu utkání měl velkou šanci, stejně jako řada jeho spoluhráčů ale ztroskotal na brankáři Hrubém. „Kdybychom vedli jedna nula, měl by to Jablonec o to těžší," lituje Michal Frydrych.

Juniorka: Tři body z Vysočiny

před 2 dny
V předposledním soutěžním duelu sezony 2017/18 zajížděla juniorka Slavie na Vysočinu, kde se utkala s domácí Jihlavou. Sešívaní vstřelili v každém poločase jeden gól a z Jihlavy vezou tři body za výhru 2:0.

Další články