Tomáš Necid dal znovu branku | SK Slavia Praha

Tomáš Necid dal znovu branku

Útočník Slavie Tomáš Necid vstřelil branku také ve druhém utkání reprezentace do devatenácti let proti Irsku. Stejně jako v prvním duelu nastoupil do druhého poločasu a v 55. minutě proměnil penaltu, kterou sám vybojoval. V druhé půli hráli také Lukáš Vácha a Bořek Dočkal. Češi utkání ztratili v poslední minutě.

U19 ČR - U19 Irsko 1:2 (0:1)
Branky: 55. Necid z penalty - 8. Rooney, 90. Downes. ČK: 45. Špidlen.
U19 ČR: Prepsl - Špidlen, Polák, Tischler (46. Bodeček), Šmejkal - Pilař (46. Dočkal), Kokoška (46. Vácha), Řezník, Peškar (46. Dohnálek) - Valenta (73. Blažek), Přecechtěl (46. Necid).