Za pohárem do Jablonce | SK Slavia Praha

Za pohárem do Jablonce

Čtvrtfinále poháru ČMFS odehrajeme ve středu 11. dubna v Jablonci. Tak o tom rozhodl dnešní strahovský los. Na tamním obvykle těžkém terénu se nám v poslední době moc nedařilo, poslední výhra je stará už bezmála šest let. V dubnu 1995 se o vítězství 2:0 postaralo toto mužstvo: Stejskal; Pěnička, Suchopárek, Hunal; Vávra, Bejbl, Lerch, P. Novotný, Šmejkal; Knoflíček, Berger. Střídali Hogen a Štajner, góly stříleli Pavel Novotný a Radek Bejbl.
Z týmu, který tenkrát vedl Miroslav Beránek tedy zůstali poslední dva pamětníci. Jan Suchopárek a Jiří Lerch, shodou okolností oba jsou v současné době na marodce.
99/00 Jablonec – Slavia 0:0
Ze stručného přehledu je patrné, že je nejvyšší čas ukončit nepříznivou „jabloneckou“ sérii. Budou k tomu hned dvě příležitosti. Necelý měsíc po pohárovém utkání nás na Střelnici čeká také ligový zápas.