Vstupenky na zápas Slavie s Ústím nad Labem v prodeji | SK Slavia Praha

Vstupenky na zápas Slavie s Ústím nad Labem v prodeji

Neděle 1.května v 17 hodin

SYNOT TIP ARENA/EDEN - V prodeji jsou vstupenky na zápas 26. kola Gambrinus ligy mezi Slavií a týmem z Ústí nad Labem. Zápas se hraje v neděli 1. května, výkop je v 17 hodin.

Ceny vstupenek se pohybují v nejnižší kategorii Z1. Vstupenky tedy pořídíte od 150 do 300 korun.

Vstupenky na zápasy Slavie lze zakoupit v předprodeji, který se nachází přímo ve fanshopu FANzone v Synot Tip Areně v Edenu. V den utkání se vstupenky v prodejně FANzone neprodávají. V den zápasu se vstupenky prodávají u pokladen u vstupu číslo 2 a 4.

Pokladny u vstupu číslo 4 fungují nadále pro vyřizování záležitostí spojených s prodejem vstupenek a permanentek (jde hlavně o hromadné objednávky vstupenek nebo prodej permanentek) a jsou otevřeny v nové otevírací době: úterý od 9 do 12 hodin, středa od 14 do 17 hodin a čtvrtek od 14 do 17 hodin.

V den utkání jsou vstupenky na zápasy Slavie k dispozici ve stejném režimu jako doposud. Pokladny u vstupu číslo 4 jsou v den zápasu otevřeny od 9 hodin (o víkendu od 10 hodin) až do konce zápasu.

V den zápasu jsou pokladny u vstupu číslo 2 otevřeny hodinu a půl před začátkem utkání až do do konce prvního poločasu.