Druhý ročník Slavia International Cup zahájen!
21.4.2017, Redakce

Druhý ročník Slavia International Cup zahájen!

PRAHA/EDEN – Slavnostním ceremoniálem na hlavním stadionu v Edenu byl oficiálně zahájen druhý ročník Slavia International Cup 2017.

 
Ceremoniál začal nástupem všech dvanácti účastníků turnaje.

Jako první si vzal slovo předseda představenstva SK Slavia Praha Jaroslav Tvrdík, který na úvod přivítal všechny přítomné a krátce představil klub SK Slavia Praha. Poděkoval také FAČR a dalším partnerům za podporu při organizaci turnaje. „Přeji vám hrdost na své týmy, ať už prohrajete nebo vyhrajete. Věřím, že zde také je budoucí Messi nebo Ronaldo,“ přidal Jaroslav Tvrdík.

Ministryně školství Kateřina Valachová přivítala v Praze všechny hosty: „Jsem hrdá, že mohu vidět tolik skvělých týmů Evropy a Číny na jednom místě. Děkuji za organizaci turnaje. Ať zvítězí ten nejlepší, ať žije fotbal,“ řekla ministryně.

Poté promluvil také zástupce čínské fotbalové asociace Zhang Yang: „Jménem čínské fotbalové asociace bych chtěl poděkovat za možnost účastnit se tohoto turnaje. Zde bych si přál, aby naše týmy byly z těch nejlepších. Zároveň si přeji, aby přátelství mezi hráči bylo důležitější než vítězství.“

Na závěr se mikrofonu chopil generální sekretář FAČR Rudolf Řepka: „Dovolte mi poděkovat pořadateli turnaje SK Slavii Praha za to, že spolu s FAČR uspořádala turnaj, kterého se zúčastní nejen nejlepší týmy z Čech a Evropy, ale také z Číny. Hráčům chci popřát, aby si užili každou minutu na hřišti a doufám, že posbíráte hodně zkušeností, které se budou hodit do vašeho dalšího nejen fotbalového života,“ vyjádřil své přání generální sekretář FAČR.

Průběžné výsledky a další informace najdete na oficiálním webu turnaje slaviacup.cz, dále také na Twitteru Slaviacup, Facebookové stránce Slavia International Cup a také na Instagramu Slaviacup.


Fotogalerie

 

 

This text will be replaced

Chcete dostávat zajímavé informace ze Slavie jako první?   

Copyright © 2011-2018 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz