Fanshop
Gólová paráda! Takhle pálí Miroslav Stoch
3.2.2018, Redakce

Gólová paráda! Takhle pálí Miroslav Stoch

DUBAJ - Byl to gól, který si jistě zaslouží pozornost! Miroslav Stoch ukázal, jaký má přehled o dění na hřišti a dalekonosnou střelou z vlastní poloviny překonal brankáře Šachtaru Doněck.

 
„Je to fantastický pocit, dá se říci, že to je poprvé, co se mi tohle v mé kariéře povedlo. Častokrát jsem o tom snil nebo jsem si promítal v hlavě, jaké to může být dát takový gól z vlastní půlky. Dnes se mi to podařilo, tak jsem za to rád,“ usmíval se střelec Miroslav Stoch.

Jak by on sám gólovou situaci popsal? „Měli jsme menší faul na vlastní polovině. Ve většině zápasů se snažím všímat, jak vysoko stojí brankář a tenhle stál extrémně vysoko. Tak jsem si rychle řekl o míč, asi třikrát jsem na Kubu Hromadu zakřičel, tak mi to rychle posunul a pak jsem se snažil jen rychle vystřelit. Měl jsem pravdu, stál extrémně vysoko, takže neměl šanci to doběhnout. Chvála bohu, že jsem trefil bránu,“ oddychl si slovenský záložník.


Svého záložníka chválil i Jindřich Trpišovský. „Myslím, že teď obletí polovinu Evropy. Viděl jsem spoustu gólů z dálky, ale tohle bylo možná nejdál. Možná i dál než Beckham. Krásná rána, krásné rozhodnutí, krásný gól, krásná trajektorie… Myslím, že překvapil nás všechny, kam to kope,“ dodává trenér sešívaných.

 

This text will be replaced

Chcete dostávat zajímavé informace ze Slavie jako první?   

Copyright © 2011-2018 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz