Fanshop
Informace o venkovním zápase s APOELEM
8.8.2017, Redakce

Informace o venkovním zápase s APOELEM

PRAHA – Slavia v prvním utkání play-off Ligy mistrů letí na Kypr k duelu s APOELem FC. Klub ve spolupráci s cestovní kanceláří Invia pořádá letecký zájezd s týmem. Vstupenky na zápas budou od pátku do neděle v prodeji v Edenu.

 

Vstupenky na utkání

Sektor hostů je umístěný na severní tribuně v sektorech 210, 211, 212 a 115 a 116. Celková kapacita je 1 200 míst. Cena vstupenky je 15 euro, v přepočtu 400 korun. Každý fanoušek, který si lístek koupí, uvede své jméno a kontaktní telefon během svého pobytu na Kypru. Počet vstupenek k prodeji jedné osobě není limitován.

Vstupenky budou v prodeji v pátek 11. srpna na pokladnách v Edenu u vstupu č. 4 od 10 do 16:30 a poté opět po skončení utkání s Jihlavou. Lístky je možné platit pouze v hotovosti.

V
sobotu 12. srpna a v neděli 13. srpna se budou vstupenky prodávat ve fanshopu v Edenu během otevírací doby 10 – 17 hodin. I ve fanshopu je možné platit lístky pouze v hotovosti.

Pokud si lístky nemůžete koupit v Praze, kontaktujte nás na emailu jana.kaufnerova@slavia.cz, po individuální domluvě bude možný prodej lístků v Nikósii. 

Upozorňujeme, že na pokladnách stadionu APOELu nebudou vstupenky do sektoru hostů v prodeji.

Letecký zájezd s klubem

Slavia nabízí fanouškům možnost cestovat letadlem s týmem. Zájezd pro klub pořádá cestovní kancelář Invia a přihlašování fanoušků bude probíhat výhradně přes web Invie a přes pobočky Invie do pátku 11. srpna 12:00.

Odlet je v pondělí 14. srpna v 11 hodin z Ruzyně, předpokládaný odlet z Kypru ve středu 16. srpna v 11 hodin tamějšího času. 

Cena zájezdu je 12 990 korun při ubytování ve dvoulůžkovém pokoji (příplatek 1 750 korun za jednolůžkový pokoj anebo v případě konečného neobsazení pokoje druhou osobou). V ceně je letenka včetně tax a poplatků, ubytování v tříhvězdičkovém hotelu Classic v Nikósii se snídaní, veškeré transfery na hotel, zápas a letiště. V ceně je i vstupenka na utkání, kdy si při koupi zájezdu zvolte variantu, zda si přejete lístek na hlavní tribunu nebo do kotle.

Do řecké části Kypru, kde budou fanoušci ubytovaní a kde se bude hrát utkání, lze cestovat na platný občanský průkaz. Vzhledem k situaci doporučujeme vzít si s sebou cestovní pas. Vstup do turecké části Nikósie je pouze na cestovní pas, ale fanouškům vstup důrazně nedoporučujeme.

 

This text will be replaced

Chcete dostávat zajímavé informace ze Slavie jako první?   

Copyright © 2011-2018 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz