Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi
18.5.2017, Redakce

Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi

PRAHA – Slavia odehraje poslední venkovní zápas letošní sezony v sobotu 20. května od 17 hodin v Mladé Boleslavi. Utkání je vyprodáno, do prodeje v den zápasu nepůjdou žádné vstupenky.

 
Adresa Městského stadionu v Mladé Boleslavi je U Stadionu 1118, Mladá Boleslav. Pokud na utkání míříte autem, pro parkování využijte parkovací plochy u obchodního centra Kaufland anebo v Havlíčkově ulici v blízkosti stadionu. Pokud na zápas jedete vlakem, zastávka Mladá Boleslav město je vzdálena zhruba 600 metrů. Vstup do sektoru hostů je z ulice Jiráskova.


Pro fanoušky Slavie je vyhrazeno 600 míst v sektorech pro hosty na východní tribuně. Všechny vstupenky jak do sektoru hostů, tak i na celý stadion, jsou vyprodány, a v den utkání se tudíž lístky prodávat nebudou.

Stadion se otevírá 90 minut před utkáním, tedy v 15:30, doporučujeme fanouškům, aby byli na místě s předstihem. U vstupu se fanoušci podrobí bezpečnostní kontrole, upozorňujeme na zákaz vnášení pyrotechniky. Doporučujeme fanouškům nastudovat návštěvní řád stadionu.

Autobusové zájezdy Odboru přátel i Fanklubu jsou vyprodány, Tribuna Sever organizuje společný výjezd vlakem. Sraz je v 11:30 před budovou Hlavního nádraží v Praze.

 

This text will be replaced

Chcete dostávat zajímavé informace ze Slavie jako první?   

Copyright © 2011-2018 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz