Pátý den soustředění: Souček a Jugas o novém trenérovi
10.1.2018, Redakce

Pátý den soustředění: Souček a Jugas o novém trenérovi

ŠPANĚLSKO – Červenobílí mají za sebou již pět dní nabírání kondice. Jak probíhá příprava pod novým trenérem Jindřichem Trpišovským? Na to jsme se zeptali záložníka Tomáše Součka a stopera Jukuba Jugase.

 
Ve středu dopoledne byl na programu herně-kondiční trénink a v intervalových hrách byla nejlepší pětice Jan Bořil, Milan Škoda, Jaromír Zmrhal, Jan Sýkora a Pavel Bucha. Odpoledne pak opět pokračovaly běhy.

„Tréninky jsou hodně vydatné, trenér má hodně náročnou přípravu, Je tu hodně běhání, dobrá posilovna, dává do toho hodně. Jsme unavení, ale to bude ještě tak deset dní a pak už to bude o té fotbalové stránce. Navíc teď to bude čtrnáct dní bolet a pak z toho budeme čerpat celý půlrok. Pak se naopak budeme cítit dobře a bude to o to lepší,“ věří záložník Tomáš Souček.

„Trenér je to náročný, je to intenzivní a tvrdě pracujeme. Ráno většinou s míčem, pak tam máme nějaké běžecké tratě, ale všechno je s mírou,“ dodává obránce Jakub Jugas. Ten se zařadil do nejlepší běžecké skupiny.

„Dostal jsem se do skupiny ‚Keňanů‘, kde je třeba Tomáš Souček, Honza Sýkora nebo Honza Bořil. Cením si toho, snažím se jich držet a musím říct, že běháme docela slušně,“ říká stoper červenobílých.

Tomáš Souček a Jukub Jugas o soustředění i novém trenéroviFotogalerie

 

 

This text will be replaced

Chcete dostávat zajímavé informace ze Slavie jako první?   

Copyright © 2011-2018 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz