Prezident CEFC Chan Chauto: Pevně věřím, že to je teprve začátek
16.7.2017, Redakce

Prezident CEFC Chan Chauto: Pevně věřím, že to je teprve začátek

PRAHA/EDEN ARENA – Po vítězné generálce s Nice navštívil kabinu A-týmu prezident CEFC China pan Chan Chauto, aby hráčům poděkoval nejen za tento zápas, ale za dlouhodobě úspěšné výsledky, kterých Slavia dosahuje, a podpořil je na další zápasy.

 
Hráčům pan Chan Chauto řekl: „Nemohu být vždy přímo na stadionu, ale sleduji každý zápas, přestože mezi Prahou a Čínou je časový rozdíl. Moje srdce je tu vždy s vámi. Chtěl bych vám poděkovat a vyjádřit obdiv jménem předsedy představenstva CEFC China a jménem 30 tisíc zaměstnanců společnosti.

Slavie je český klub, ale hraje za něj mnoho zahraničních hráčů například z Portugalska, Turecka, Turkmenistánu, Bosny, Kamerunu, Pobřeží slonoviny, Holandska, Slovenska, Chorvatska nebo Norska, a to je důkazem, že fotbal nemá hranice. Ačkoliv si nerozumíme a naše jazyky jsou různé, jsme lidé, máme stejné cítění a máme srdce. Je to právě kombinaci mnoha národností – české, čínské a dalších, které jsem právě jmenoval, co vytváří to jedinečné složení, které je k nepřekonání. Pevně věřím, že je to celé teprve začátek a čekají nás ještě lepší výsledky.

Chci všem poděkovat a poblahopřát. Aby vám šel míč na kopačku ještě lépe a dosáhli jste ještě lepších výsledků. Nikdy, prosím, nezapomeňte, že vás podporuje silná společnost CEFC China se svými 30 tisíci zaměstnanci. Nezapomínejte, že máte tisíce fanoušků po celém světě. Ať jste z jakékoliv země, nezapomínejte, prosím, že naše společné jméno je Slavia a vítězství bude vždy slávistické.“

 

This text will be replaced

Chcete dostávat zajímavé informace ze Slavie jako první?   

Copyright © 2011-2018 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz