Tady jsme doma!

PRAHA/EDEN ARÉNA – Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík před výkopem utkání s Hradcem Králové pozval všechny slávisty na zápas s Jabloncem, kdy budou sešívaní v Edenu konečně doma. Fanoušky bude čekat bohatý doprovodný program, který zahájí oslavy 125 let Slavie.
„Dovolte mi, abych všem slávistům a fanouškům našeho klubu představil jednu mimořádně dobrou zprávu. Poslední léta přinesla hodně pokory a utrpení, ale od doby, kdy jsme převzali klub, nám přináší radost, co se děje. Rádi bychom všem poděkovali, vážíme si skvělé atmosféry a rozhodli jsme se dále investovat do fotbalu,“ načal mimořádnou tiskovou konferenci Jaroslav Tvrdík.

„30. dubna 2017 bude CEFC Europe oficiálně vlastníkem stadionu. Stadion je srdcem a duší každého fotbalového klubu a my jsme rádi, že se nám tuto myšlenku po více jak ročních jednáních podařilo dokončit. Generálním ředitelem celého komplexu se stává Martin Krob, který je pro nás zárukou efektivního spojení klubu a stadionu,“ dodal.

Utkání s Jabloncem se koná v neděli 30. dubna 2017, výkop je v 17:30 hodin. „Zveme vás na velkou fotbalovou party, která bude věnovaná všem slávistům. Připomeneme si okamžik, kdy jsme stadion Eden v roce 2008 nově pokřtili. Je symbolické, že i tehdy naše ligové působení otevíral zápas proti Jablonci, stejně jako tomu bude nyní. Věříme, že bude plný Eden! Všichni jsou našimi hosty, bude zde bohatý program. Oslavíme čarodějnice, určitě budete svědky červenobílého ohňostroje. Jsem rád, že Slavia zahájí oslavy 125 let tímto mimořádným úkonem,“ láká do Edenu fanoušky předseda představenstva.

V rámci oslav získají dvě volné vstupenky na utkání všichni permanetkáři, členové Odboru přátel, Fanklubu nebo uživatelé registrovaní na slavia.cz. Podrobnosti v následujících dnech zveřejníme na webu.

Co dalšího se bude v Edenu dít? „Představíme záměry, které do budoucnosti se stadionem máme, ať už se jedná o slávistické muzeum, chodník slávy, pojmenování jednotlivých tribun nebo výzdobu stadionu,“ prozradil Jaroslav Tvrdík.

Aktuálně

U13: Stříbro z Hannoveru

včera
Žákovský celek o víkendu vyrazil k západním sousedům do Německa, kde v Hannoveru odehrál turnaj s nejrůznějšími týmy Evropy. Sešívaní si vedli skvěle a do Prahy dovezli stříbrné medaile.

U11: Dvě šestá místa na Ondrášovka Cupu

včera
Tým U11 o uplynulých dvou víkendech odehrál hned dva turnaje Ondrášovka Cup. Nejprve se v Českých Budějovicích střetl se stejně starými soupeři, druhý víkend pak hrál v kategorii U12 ve Vysokém Mýtě. Na obou turnajích skončili sešívaní šestí.

Musíme být na sebe nároční, říká kapitán U19 Libor Drozda

před 3 dny
Pro jarní část sezony je Libor Drozda kapitánem dorosteneckého celku U19 a sešívaní dorostenci jsou aktuálně na šesté pozici: „Šesté místo není pro Slavii jako klub dobré,“ říká k aktuálnímu umístění kapitán dorostu U19. Zároveň však věří, že mužstvo může jít nahoru: „Musíme neustále tvrdě pracovat,“ burcuje svůj tým Libor Drozda.

Další články