V Edenu proběhl první turnaj partnerských klubů
2.12.2017, Redakce

V Edenu proběhl první turnaj partnerských klubů

PRAHA/EDEN - První turnaj partnerských klubů Slavie se konal v Edenu. Za chladného listopadového víkendu si všichni hráči turnaj užili. K vidění byla spousta pěkných akcí a gólových radostí.

 
Na turnaji poměřily svůj um partnerské kluby Slavie v přípravkových kategoriích ve věku 6 - 11 let. 

Jak probíhal společný turnaj? „Během chladného víkendu panovala na hřišti velmi přátelská atmosféra. Minimální prostoje na turnaji umožnili všem hráčům předvést co nejlepší výkony. V zázemí se o hráče starala Nataša Látalová, na hřišti vše řídili přítomní trenéři. Hráči během turnajů mohli navštívit i trénink našeho A-týmu, který probíhal na vedlejším hřišti. Všichni se už těšíme na další turnaje," komentoval průběh turnaje šéftrenér přípravek Jiří Janeček.  

Šéftrenér přípravek také připomněl význam projektu pro Slavii: „Tento projekt založený na vzájemné spolupráci, je pro nás velmi důležitý. Jsme rádi, že je o něj velký zájem. Na poslední schůzku Partnerských klubů, která proběhla 23.11., dorazilo 45 trenérů. Přednášku tentokrát řídili Martin Daněk s Rostislavem Helštýnem," říká o projektu Partnerských klubů Jiří Janeček.

Více o projektu Partnerských klubů najdete zde. Video z turnaje z dílny trenéru U9 najdete na Facebookovém profilu týmu.

Fotogalerie

 

 

This text will be replaced

Chcete dostávat zajímavé informace ze Slavie jako první?   

Copyright © 2011-2018 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz