Fanshop
Vstupenky do Jihlavy v Edenu vyprodány
31.1.2018, Redakce

Vstupenky do Jihlavy v Edenu vyprodány

PRAHA - Slavia odehraje první jarní zápas HET ligy 17. února v Jihlavě. Vstupenky do sektoru hostů, které byly v prodeji v Edenu, jsou vyprodány, posledních několik desítek lístků bude v prodeji v Jihlavě na pokladně u sektoru hostů před zápasem.

 

Prodej vstupenek

Lístek do sektoru hostů stojí 150 korun. Od středy 1. února se vstupenky prodávaly ve fanshopu Slavie a prodala se většina kapacity sektoru.

Zbývajících několik desítek lístků bude v prodeji přímo na pokladnách u sektoru hostů v Jihlavě před naším utkáním. Celková kapacita sektoru hostů je 400 míst.Výjezdy na utkání

Odbor přátel/Tribuna Sever pořádá autobusový výjezd do Jihlavy. Cena pro členy Odboru přátel je 150 korun, pro nečleny 250 korun. Odjezd z Edenu je v 11:30. Přihlašovat se na výjezd je možné ve fanshopu v Edenu, aktuálně je možné hlásit se do druhého autobusu, pro tyto fanoušky bude zajištěna možnost si lístek koupit.

Autobusový výjezd pořádá i Fanklub. Cena pro členy Fanklubu je 150 korun, pro ostatní fanoušky 250 korun. Odjezd z Edenu je ve 13 hodin. Registrace na výjezd je možná přes web nebo osobně na sekretariátu Fanklubu.

 

This text will be replaced

Chcete dostávat zajímavé informace ze Slavie jako první?   

Copyright © 2011-2018 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz