Vstupenky do Jihlavy v Edenu vyprodány

PRAHA - Slavia odehraje první jarní zápas HET ligy 17. února v Jihlavě. Vstupenky do sektoru hostů, které byly v prodeji v Edenu, jsou vyprodány, posledních několik desítek lístků bude v prodeji v Jihlavě na pokladně u sektoru hostů před zápasem.

Prodej vstupenek

Lístek do sektoru hostů stojí 150 korun. Od středy 1. února se vstupenky prodávaly ve fanshopu Slavie a prodala se většina kapacity sektoru.

Zbývajících několik desítek lístků bude v prodeji přímo na pokladnách u sektoru hostů v Jihlavě před naším utkáním. Celková kapacita sektoru hostů je 400 míst.Výjezdy na utkání

Odbor přátel/Tribuna Sever pořádá autobusový výjezd do Jihlavy. Cena pro členy Odboru přátel je 150 korun, pro nečleny 250 korun. Odjezd z Edenu je v 11:30. Přihlašovat se na výjezd je možné ve fanshopu v Edenu, aktuálně je možné hlásit se do druhého autobusu, pro tyto fanoušky bude zajištěna možnost si lístek koupit.

Autobusový výjezd pořádá i Fanklub. Cena pro členy Fanklubu je 150 korun, pro ostatní fanoušky 250 korun. Odjezd z Edenu je ve 13 hodin. Registrace na výjezd je možná přes web nebo osobně na sekretariátu Fanklubu.

Aktuálně

Musíme být na sebe nároční, říká kapitán U19 Libor Drozda

včera
Pro jarní část sezony je Libor Drozda kapitánem dorosteneckého celku U19 a sešívaní dorostenci jsou aktuálně na šesté pozici: „Šesté místo není pro Slavii jako klub dobré,“ říká k aktuálnímu umístění kapitán dorostu U19. Zároveň však věří, že mužstvo může jít nahoru: „Musíme neustále tvrdě pracovat,“ burcuje svůj tým Libor Drozda.

První gól nás srazil, říká Michal Frydrych

před 2 dny
Hned v úvodu utkání měl velkou šanci, stejně jako řada jeho spoluhráčů ale ztroskotal na brankáři Hrubém. „Kdybychom vedli jedna nula, měl by to Jablonec o to těžší," lituje Michal Frydrych.

Juniorka: Tři body z Vysočiny

před 2 dny
V předposledním soutěžním duelu sezony 2017/18 zajížděla juniorka Slavie na Vysočinu, kde se utkala s domácí Jihlavou. Sešívaní vstřelili v každém poločase jeden gól a z Jihlavy vezou tři body za výhru 2:0.

Další články