Vstupenky do Liberce v online prodeji
10.4.2018, Redakce

Vstupenky do Liberce v online prodeji

Slavia odehraje 25. kolo HET ligy v Liberci v neděli 22. dubna od 18 hodin. Vstupenky do sektoru hostů jsou v online prodeji na Ticketportalu, pořiďte si je v předstihu!

 
Sektor hostů má kapacitu 600 míst, pro fanoušky Slavie jsou navíc určeny sektory D a E na západní tribuně, kupujte si tedy lístky zejména do těchto sektorů. Cena lístku je 150 korun

Vstupenky jsou v online prodeji na Ticketportalu a zároveň si je můžete pořídit i na 944 prodejních místech Ticketportalu. Nenechávejte nákup vstupenek až na den utkání a pořiďte si lístky z pohodlí domova.

Pokud se vyprodají sektory D a E, do prodeje budou uvolňovány postupně podle zájmu slávistů další sektory na západní tribuně za bránou. Kapacita celé západní tribuny je 2 000 míst. 

Před rokem dorazilo do Liberce na 2 500 slávistů, podobnou návštěvu očekáváme i na tento zápas. Slavia se opět bude podílet na zajištění pořadatelské služby v sektoru hostů.

Tribuna Sever i Fanklub vypravují autobusové zájezdy, doporučujeme fanouškům využít této možnosti dopravy a vyhnout se tak případným komplikacím při parkování aut v okolí stadionu.

 

 

This text will be replaced

Chcete dostávat zajímavé informace ze Slavie jako první?   

Copyright © 2011-2018 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz