Výsledkový servis dorostu

Slavia „A“ dor. – Marila Příbram 1:1 (0:0), ČPP liga SD, sobota 25.9.2004
Branky Slavie: J. Marc
Sestava Slavie: Jakub Diviš – Petr Tlustý, Michal Vávra, Michal Šmíd, Roman Švamberg – Josef Marc (86. Martin Prikner), Bohdan Subota (80. Martin Jarolímek), Petr Janda, Tomáš Marc (46. Tomáš Jablonský) – Jaroslav Strelka, Robin Dejmek

Slávisté nastoupili do utkání nekoncentrovaně a spoléhali na to, že se soupeř porazí sám. Trenéři po zápase jen těžko hledali kladné okamžiky. Jeden přece jen našli, když Marcův přímý kop z 52. minuty skončil v brance. Vedení jsme však neuhlídali a soupeř v 76. ze standardní situace vyrovnal. Následně jsme mohli strhnout vedení zpět na naši stranu, ale Prikner v šanci neuspěl. Příbram si zaslouženě odvezla bod. Fotbalisté Slavie se přesvědčili, že každé podcenění soupeře se nevypláci. Před derby se Spartou je to pro všechny velké varování.

Slavia „C“ dor. – Marila Příbram 3:1 (1:0), ČPP liga MD, sobota 25.9.2004
Branky Slavie: Kovařík, Dočkal, Gecov
Sestava Slavie: Petr Klejna – David Sobíšek (52. Lukáš Vácha), Petr Kobler, František Lukeš, Adam Komárek (29. Jan Bezděk) – Michal Uhlíř, Marcel Gecov, Bořek Dočkal (57. Tomáš Mašanský), Jan Kovařík – Tomáš Pekhart (78. Jiří Petrovič), Tomáš Necid
Nejlepší hráči: Gecov, Kovařík, Dočkal

Utkání jsme mohli rozhodnout už v první dvacetiminutovce, kdy jsme měli tlak a vytvořili si tři brankové příležitosti. Žádnou z nich jsme však nevyužili, a tak se na gól čekalo do 29. minuty. Gecov našel nalevo nabíhajícího Kovaříka a ten lobem přes vybíhajícího gólmana soupeře otevřel skóre.
Krátce po přestávce jsme přidali druhou branku. Kovařík chytře vyslal mezi beky nabíhajícího Dočkala a ten sám proti brankáři zvýšil. V 63. soupeř po ojedinělé akci a neposunutí našich středových obránců snížil na rozdíl jediné branky. Slávisté však drama nepřipustili a v poslední minutě pojistili stav na konečných 3:1. Kovařík přihrál Gecovovi, který poslal míč k pravé tyči.

FK Meteor Praha VIII – Slavia „D“ dor. 3:2 (2:0), ČLMD, sobota 25.9.04
Branky Slavie: Novotný, Bambur
Sestava Slavie: Marek Boháíč – Marek Kindel, Jan Hošek, Radek Šulc, Lukáš Wolf (50. David Smělý) – Martin Vnouček (41. Pavel Borkovec), Petr Novotný, Jakub Kučera, Martin Dostál – Huari Bambur, Petr Hošek

Zápas jsme začali aktivně a byli lepší. Nevyužili jsme však penaltu a udělali chyby v obraně, po kterých se soupeř dostal do třígólového vedení. Během dvou minut se nám pak podařilo snížit zásluhou Novotného a Bambura. Měli jsme i na otočení skóre, ale neproměněné příležitosti a nedisciplinovanost Kučery, po níž jsme dohrávali v deseti, nám šanci na body vzaly.

Utkání B-dorostu s Meteorem bylo odloženo z důvodu zastoupení slávistů v reprezentaci.