Zimní příprava juniorky a dorostů
22. 12. 2016, Redakce
PRAHA - Hned v prvním týdnu měsíce ledna zahájí zimní přípravu týmy juniorky a U19. Oba týmy čekají zajímavá utkání se silnými soupeře druhé a třetí nejvyšší české soutěže.
U21
Hned 2. ledna odjíždí juniorka spolu s týmem U15 na soustředění do Krkonoš na Švýcarskou boudu.2. ledna
Začátek zimní přípravy
2. - 6. ledna
Soustředění Švýcarská bouda
10. ledna
Kutná Hora - SK Slavia Praha 1:4 (2x Prošek, Vávra, Zoubek)
14. ledna
Litoměřicko - SK Slavia Praha 3:1 (Telnar)
21. ledna
SK Slavia Praha - Vlašim 0:6
24. ledna
SK Slavia Praha - Vykáň 4:0 (Krejdl, Telnar, Zajac, vlastní)
28. ledna
Chomutov - SK Slavia Praha 1:4 (2x Telnar, Krejdl, vlastní)
4. února
Dobrovice - SK Slavia Praha 2:2 (2x Telnar)
8. února
SK Slavia Praha - Lech Poznaň 0:0
11. února
Humpolec - SK Slavia Praha 0:3 (Bjelos, Kocourek, M. Lauricella)
19. února
Jihlava - SK Slavia Praha, Juniorská liga
U19
3. lednaZačátek zimní přípravy
22. ledna
SK Slavia Praha - Dukla Praha U19 1:0 (Bucha)
28.ledna
SK Slavia Praha - Liberec U19 9:1 (5x Vejvar, 2x Novák, Mareš, A. Lauricella)
1. února
SK Slavia Praha - Nitra U19 3:1 (2x Vejvar, Stropek)
8. února
SK Slavia Praha - Olympia Hradec Králové 1:3 (Stropek pen.)
11. - 16. února
Soustředění Ústí nad Orlicí
11. února
Letohrad - SK Slavia Praha 1:2 (Bielesz, Jan Pek)
12. února.
Ždírec nad Doubravou - SK Slavia Praha 1:4 (2x Bílek, Vejvar, Kovařík)
15. února
Ústí nad Orlicí - SK Slavia Praha 0:3 (Bucha, Bielesz, Suk)
19. února
SK Slavia Praha - Jirny - UMT Eden, 11:00
25. února
SK Slavia Praha - České Budějovice, dorostenecká liga - UMT Eden, 11:00
14. ledna
SK Slavia Praha - Jíloviště 4:1 (Hönig, J. Pek, Straka, Suk)
21.ledna
Pardubice U19 - SK Slavia Praha 2:4 (3x Suk, J. Pek)
28. ledna
SK Slavia Praha - Úvaly 2:3 (J. Pek, Schneider)
1. února
Ďáblice - SK Slavia Praha 1:4 (Suk, Douděra, Petrák, Kovařík)
4. února
Aritma - SK Slavia Praha 5:1 (Ielitro)
22. ledna
SK Slavia Praha - Aritma U19 1:1 (Brojo)
28. ledna
Příbram - SK Slavia Praha 1:2 (2x Kubáň)
7. února
SK Slavia Praha - Vasas Budapest 4:0 (2x Eichler, Zeronik, Vlasák)
15. února
SK Slavia Praha - Karviná 6:1 (2x Kubiš, Žambůrek, Červ, Hroník, Vlček)
18. února
Pardubice - SK Slavia Praha, 12:00
25. února
SK Slavia Praha - Olomouc, UMT Eden, 15:30
4. března
Vítkovice - SK Slavia Praha, 17:00
5. března
Baník Ostrava - SK Slavia Praha, 14:30
12. března
SK Slavia Praha - Katowice, UMT Eden, 12:00
Ždírec nad Doubravou - SK Slavia Praha 1:4 (2x Bílek, Vejvar, Kovařík)
15. února
Ústí nad Orlicí - SK Slavia Praha 0:3 (Bucha, Bielesz, Suk)
19. února
SK Slavia Praha - Jirny - UMT Eden, 11:00
25. února
SK Slavia Praha - České Budějovice, dorostenecká liga - UMT Eden, 11:00
U18
10. ledna
Viktoria Žižkov U19 - SK Slavia Praha 0:2 (2x Čvančara)
SK Slavia Praha - Jíloviště 4:1 (Hönig, J. Pek, Straka, Suk)
21.ledna
Pardubice U19 - SK Slavia Praha 2:4 (3x Suk, J. Pek)
28. ledna
SK Slavia Praha - Úvaly 2:3 (J. Pek, Schneider)
1. února
Ďáblice - SK Slavia Praha 1:4 (Suk, Douděra, Petrák, Kovařík)
4. února
Aritma - SK Slavia Praha 5:1 (Ielitro)
21. února.
SK Slavia Praha - Vítkovice U19 - Hřiště Nymburk, 14:00
SK Slavia Praha - Vítkovice U19 - Hřiště Nymburk, 14:00
U17
14. ledna
SK Slavia Praha - Táborsko 4:0 (2x Bednář, Čvančara, Škarda)
21. - 22. ledna
Turnaj Wiesbaden
28. ledna
Příbram - SK Slavia Praha 0:0
1. února
SK Slavia Praha - Nitra 3:0 (2x Čvančara, Vaněk)
7. února
SK Slavia Praha - Vasas Budapešť 0:1
22. února
SK Slavia Praha - OFK Beograd 2:2 (Azilinon, Ielitro)
15. února
SK Slavia Praha - Karviná 4:0 (3x Čvančara, Valenta)
18. února
Pardubice - SK Slavia Praha, 12:00
Pardubice - SK Slavia Praha, 12:00
25. února
SK Slavia Praha - Sigma Olomouc - Memoriál Vlastislava Marečka - UMT Eden, 13:30
4. března
Vítkovice - SK Slavia Praha - Memoriál Vlastislava Marečka
5. března
Baník Ostrava - SK Slavia Praha Memoriál Vlastislava Marečka
12. března
SK Slavia Praha - Katovice, UMT Eden, 10:00
U16
14. ledna
SK Slavia Praha - Táborsko 11:0 (4x Kubiš, 2x Bývalec, 2x Zeronik, Kosek, Vít, Žambůrek)
SK Slavia Praha - Táborsko 11:0 (4x Kubiš, 2x Bývalec, 2x Zeronik, Kosek, Vít, Žambůrek)
22. ledna
SK Slavia Praha - Aritma U19 1:1 (Brojo)
28. ledna
Příbram - SK Slavia Praha 1:2 (2x Kubáň)
7. února
SK Slavia Praha - Vasas Budapest 4:0 (2x Eichler, Zeronik, Vlasák)
15. února
SK Slavia Praha - Karviná 6:1 (2x Kubiš, Žambůrek, Červ, Hroník, Vlček)
18. února
Pardubice - SK Slavia Praha, 12:00
25. února
SK Slavia Praha - Olomouc, UMT Eden, 15:30
4. března
Vítkovice - SK Slavia Praha, 17:00
5. března
Baník Ostrava - SK Slavia Praha, 14:30
12. března
SK Slavia Praha - Katowice, UMT Eden, 12:00