7:0
přát / út 14.2.2017 / 16:30
Konec zápasu.
89
Souček prošel ve vápně přes obranu a naservíroval míč Micku van Burenovi, který ho jen doklepl do prázdné.
79
Vyšehrad vystřídal, do hry jde Macej a Rossmann.
73
Na Součkův centr z pravé strany si ve vápně vyskočil Barák a hlavičkou přidává šestý gól Slavie.
69
Petr Ježdík opouští hřiště, přichází Damián Bandůr.
60
Slavia po hodině hry také dostřídává hráče v poli, Mareš, Čermák a Žežulka nahradili Zmrhala, Floa a Lüftnera.
59
Pátý gól do sítě Vyšehradu přidává vzápětí Mick van Buren.
58
Přihrávku za obranu využil Tecl, potáhl míč po pravé straně a propálil Wintera.
55
Slavia hraje ve druhé půli takto: Pavlenka – Bořil, Bílek, Lüftner, Flo – Alvir, Souček, Barák, Zmrhal – Tecl, van Buren.
54
Vyšehrad střídá, Heřmana nahradil Matysík.
50
Sešívaní šli ve čtyřech sami na gólmana a Zmrhal předložil míč Teclovi, který dává do prázdné na 3:0.
46
Do hry jdou Alvir, Barák, Bořil, Bílek, Souček, Tecl a van Buren. Vystřídali Frydrycha, Deliho, Sýkoru, Hušbauera, Ščuka, Mešanoviče a Škodu.
46
Začal druhý poločas.
45
První poločas skončil.
41
Slavia vede 2:0, po přihrávce Hušbauera dává svůj první gól v Edenu Jan Sýkora, který tvrdě vypálil z levé strany ke vzdálenější tyči.
17
Gólman Václav Winter vyběhl až za vápno, aby zastavil Mešanoviče. Při té příležitosti se provinil faulem na slávistického útočníka a sudí Franěk tahá žlutou kartu.
2
Slavia jde hned v úvodu zápasu do vedení, po Ščukově přihrávce za obranu otevřel skóre střelou na zadní tyč Muris Mešanovič.
1
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

SK Slavia Praha: Pavlenka – Frydrych, Lüftner, Deli, Flo – Sýkora, Hušbauer, Ščuk, Zmrhal – Mešanovič, Škoda
Náhradníci: Kovář, Mareš, Žežulka, Alvir, van Buren, Tecl, Bořil, Bílek, Souček, Barák, Čermák

FK Slavoj Vyšehrad: Winter, Petr Ježdík, Václav Ježdík, Hendrych, Kostorek, Drobílek, Matějka, Madej, Heřman, Jenne, Volešák
Náhradníci: Šlégl, Doležal, Matysík, Macej, Rossmann, Hulinský,Bandůr, Procházka, Nosek

Rozhodčí: Franěk – Wilczek, Šimáček.
Kdo bude dnes trenérovi chybět? Michael Ngadeu už se sice připojil k týmu, zatím však trénuje individuálně, drobné zranění pak do hry nepustí Ruslana Mingazova a Dušana Šventa.
Vítáme vás u on-line přenosu z generálky na jarní část ligy. Slavia hostí v Edenu Slavoj Vyšehrad. Utkání začíná v 16:30.

Podrobnosti zápasu

Branky: 2. Mešanovič (SLA) , 41. Sýkora (SLA) , 50. Tecl (SLA) , 58. Tecl (SLA) , 59. Buren (SLA) , 73. Barák (SLA) , 89. Buren (SLA)

SLA: 1: poločas: Pavlenka – Frydrych, Lüftner, Deli, Flo – Sýkora, Hušbauer, Ščuk, Zmrhal – Mešanovič, Škoda

2. poločas: Pavlenka – Bořil, Bílek, Lüftner (60. Žežulka), Flo (60. Mareš) – Alvir, Souček, Barák, Zmrhal (Čermák) – Tecl, van Buren

VHR: Winter, Petr Ježdík (69. Bandůr), Václav Ježdík, Hendrych, Kostorek, Drobílek, Matějka, Madej, Heřman (54. Matysík), Jenne, Volešák

Žluté karty: 17. Winter (VYS)

Rozhodčí: Franěk – Wilczek, Šimáček