3:1
(2:1)
2., so 19.8.2017, Xaverov
SK Slavia Praha - 1.FK Příbram
Do vedení šli jako první hosté, už ve třetí minutě dostal zpětnou přihrávku Jakub Lukavský a přesnou střelou otevřel skóre. Vyrovnáno bylo v 15. minutě. Jan Havránek byl faulován před pokutovým územím, David Macháček se postavil k rozehrávce přímého kopu, jeho střela byla ve zdi tečována, i přesto skončila za zády brankáře Berana.

Sešívaní rychle otočili vývoj zápasů, centr Jana Havránka proletěl celým pokutovým územím, následně se k míči za vápnem dostal David Beňo a pěknou střelou do šibenice strhl vedení na stranu Slavie. Svou druhou trefu mohl reprezentační záložník přidat před koncem prvního poločasu. David Beňo vyvezl míč z vlastní poloviny až před velké vápno, kde napřáhl ke střele, jeho přízemní střela skončila na tyči.

Vstup do druhého poločasu se povedl skvěle. Michael Hönig dostala míč k Tomáši Čvančarovi, který postupoval sám na brankáře a chytrým lobem přehodil vyběhnutého brankáře. Ve zbytku utkání se snažili sešívaní přidat další trefy, k úspěchu už to však nevedlo. Tým U19 porazil Příbram 3:1