Report ze zápasu FC Vysočina Jihlava vs. SK Slavia Praha | SK Slavia Praha

Report ze zápasu FC Vysočina Jihlava vs. SK Slavia Praha"

(1:1)
12. kolo, 27. 9. 2014
FC Vysočina Jihlava - SK Slavia Praha
Branky: Branky: 1. 48. 68. 72. soupeř – 10. Kocourek.
Komentář trenéra Martina Poustky: Paradoxně byl zápas s Jihlavou naším herně nejpovedenějším utkáním během probíhající sezóny. Ve hře naši kluci zcela dominovali, nastřelili 4 břevna a měli dalších 5 vyložených příležitostí. Soupeř vystřelil pětkrát na naši branku a vstřelil 4 góly, z toho dva po standardce a dva po našem zbytečném nedůrazu v obranném pokutovém území. Fotbal se ale hraje na góly, a tak je třeba se ze zbytečných chyb poučit, hodně šťastnému soupeři poblahopřát a na kvalitní herní projev hlavně navázat v nejbližších zápasech.