Detaily utkání

Sestava Slavia

Řehák – Broukal, Veselý (82. Žárský), Badocha (15. Gilian), Kocourek (C), Antwi (75. Souček), Pelyak, Prošek (87. Vávra), Vavrouš, Vazda (67. Zoubek), Kodr

Sestava Jihlava

Kolář – Fulnek (62. Fiala), Pěnkava, Dumovič, Vedral – Vitásek (75. Fikar), Tlustý (46. Pedro), Záviška – Šerý (C) (75. Novotný), Svatík, Sargsyan

Poločas

2:0

Statistiky

Branky: 17. Kocourek, 32. Veselý

Juniorka porazila Jihlavu a je na děleném prvním místě
Slavia
Jihlava
2:0
Slavia
Jihlava
3., pondělí 15.8.2016, 15:00


PRAHA/XAVEROV - Juniorka i ve třetím zápase Juniorské ligy nepoznala přemožitele. Josef Řehák navíc udržel další čisté konto a i díky němu porazila Slavia Jihlavu 2:0.

Slavia šla do vedení v 17. minutě. Odražený míč se dostal k Ondřeji Kocourkovi, který neváhal a vyslal povedenou střelu z velké dálky a krásnou brankou překonal brankáře Koláře. Na 2:0 zvyšoval Lukáš Veselý, který dostal pěknou přihrávku za obránce a střelou z prvního doteku prostřelil hostujícího brankáře.Třetí gól mohli junioři Slavie přidat hned o minutu později, zakončení však skončilo na tyči. Zbytek zápasu měla Slavia herní převahu, snažila se o přidání dalších branek, ovšem akce končily na nepřesném finálním řešením.

Juniorka je tak i po třech klech stále neporažena a se sedmi body je na děleném prvním místě Juniorské ligy.

Zápas hodnotil trenér Pavel Řehák: "Bylo to kvalitní utkání Juniorské ligy, hráli jsme mnohem agresivněji a důrazněji než předchozí zápasy. První poločas jsme vyhráli 2:0, byli jsme lepším týmem a měli jsme další šance, které mohly skončit brankou. Druhý poločas byl hodně podobný tomu prvnímu, akorát se nám nedařila finální fáze. Hráči mě svým výkonem potěšili, oproti zápasu v Českých Budějovicích bylo vidět v jejich výkonu zlepšení."

Pavel Řehák také hodnotil výkony testovaných hráčů: "Emmanuel Antwi svými výkony zaujal, sice to není okamžitě hráč do A týmu, ale potenciál do budoucna má. Anez Vazda má výborné zakončení, ale fyzicky na tom není úplně dobře, budeme ho však i nadále sledovat." 

Juniorka má v týdnu naplánováno další přípravné utkání, 17. 8. od 18:00 hraje ve Vykáni. "Opět dostanou příležitosti ti hráči, kteří nemají tak velké zápasové vytížení," prozradil Pavel Řehák. Další zápas Juniorské ligy odehraje Slavia v pondělí 22. 8. od 13:00 v Příbrami.

Články o zápase


 
This text will be replaced

Copyright © 2011-2018 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz