Juniorka nestačila na Litoměřicko

3:1
(2:0)
přát., so 14.1.2017, UMT Brozany
přát., so 14.1.2017, UMT Brozany
FK Litoměřicko - Slavia
BROZANY NAD OHŘÍ - Juniorka sehrála druhé přípravné utkání v zimní přípravě, na umělé trávě v Brozanech se utkala s třetiligovým Litoměřickem. Svěřencům trenéra Pavla Řeháka se zápas příliš nevydařil a prohráli 1:3. Jedinou branku sešívaných vstřelil v 65. minutě Mario Telnar.
"Z výsledku i výkonu jsem zklamaný, inkasovali jsme laciné branky po individuálních chybách.Třetiligovému soupeři jsme nedokázali vzdorovat ani po fotbalové stránce ani v agresivitě, a to za nás hráli i zkušení hráči. Viděl jsem několik slabých individuálních výkonů. Nejsem spokojený, a to ani když vezmu v úvahu, v jaké fázi přípravy se nacházíme, soupeř na tom je podobně," zhodnotil druhý přípravný zápas zimní přípravy trenér Pavel Řehák.

Minulý týden absolvoval tým kondiční soustředění v Krkonoších. "Splnilo svůj účel, našli jsme v Krkonoších skvělé tréninkové podmínky, takže přesně to, co jsme od něj čekali." Aktuálně se juniorka připravuje v Edenu. "Trénujeme na umělé trávě, která je v Edenu přeci jen kvalitnější než na Xaverově, ale příští týden už se budeme po návratu áčka přesouvat na Xaverov. Čeká nás stále práce na kondici, tréninky na umělé trávě, posilovna, výběhy v lesoparku," popsal
Pavel Řehák. Mužstvu ordinuje jednofázové anebo dvoufázové tréninky. "Mírnou komplikací je školní docházka dorostenců, kteří tak stíhají jeden trénink denně, některé tréninky tudíž vynechávají."

Do sobotního přípravného zápasu zasáhl i Ghaňan Emmanuel Antwi, který se vrátil před několika dny z Afriky a příští týden se přidá k A-týmu.

3:1

Sestavy

Slavia

Lisa - Mikula, Žežulka, Kodr, Jakab - Král (46. A. Lauricella) - Prošek, Krejdl (46. Vávra), Vavrouš, Zoubek (46. Antwi) - Telnar

Detaily utkání

Statistiky
Branky: 65. Telnar

Aktuálně

Juniorka: Tři body z Vysočiny

20.5.2018
V předposledním soutěžním duelu sezony 2017/18 zajížděla juniorka Slavie na Vysočinu, kde se utkala s domácí Jihlavou. Sešívaní vstřelili v každém poločase jeden gól a z Jihlavy vezou tři body za výhru 2:0.

Juniorka: Sešívaní podlehli Českým Budějovicím

14.5.2018
V předposledním zápase Juniorské ligy se Slavia utkala na Xaverově s Českými Budějovicemi. Už od 6. minuty sešívaní vedli díky trefě Pavla Buchy, hosté ale vývoj utkání otočili a zvítězili 2:1.

Juniorka: Jediný gól rozhodl o výhře Třince

7.5.2018
Juniorka Slavie přivítala na Xaverově Třinec. Sešívaní chtěli odčinit prohru na půdě Brna. Utkání s Třincem rozhodla jediná trefa z přímého kopu, kterou vstřelil hostující Ižvolt.

Další články