Zápas Slavia - Liberec

9:1
(7:1)
přát, so 28.1.2017, UMT Eden
přát, so 28.1.2017, UMT Eden
Slavia - Liberec
Tým U19 momentálně dočasně vede kvůli zdravotní indispozici trenéra Antona Mišovce jako hlavní trenér Karel Piták. První gól vstřelili dorostenci již ve třetí minutě. Michael Hönig předvedl na levé straně pěknou individuální akci, následně si narazil s Pavlem Buchou, pronikl s míčem do vápna a přihrával pod sebe opět na Pavla Buchu. Ten z první trefil pouze břevno, odražený míč uklidil hlavou do sítě Jan Vejvar. U druhé branky byl znovu aktivní Michael Hönig. Opět pronikl po levé straně do vápna a přihrával na Antonia Lauricellu, jeho zakončení obrana zblokovala k Vojtovi Marešovi, který pohotově uklidil míč do sítě.

V 11. minutě to bylo už 3:0. Ondřej Pek našel dlouhou křižnou přihrávkou Jana Vejvara, který postupoval sám na brankáře, kterého chytrým lobem přehodil. O deset mnut později opět Michael Hönig přihrával pod sebe, míč se dostal k Ondřeji Pekovi, který vystřelil zpoza vápna levou nohou přesně k tyči, brankář hostů však dobrým zákrokem střelu vyrazil na roh. Ten rozehrál Vojtěch Mareš na přední tyč, kde se hlavou prosadil David Novák - 4:0.

Pátý gól přidal opět David Novák, který uklidil do branky centr Pavla Buchy ze standardní situace. Také na další branku, už na 6:0, přihrál Pavel Bucha, v 33. minutě našel svým centrem Antonia Lauricellu, který přesnou hlavičkou k tyči nedal brankáři šanci. V 35. minutě se prosadil také soupeř, útočník Liberce zužitkoval zaváhání v rozehrávce Slavie a svůj samostatný průnik nadvakrát proměnil v branku. Sešívaní přidali do poločasu ještě sedmý gól, opět u toho byl Pavel Bucha, který vyzval ke skórování Jana Vejvara, který krásným volejem uzavřel poločasové skore na 7:1.

Na svůj gól ze závěru poločasu navázal Jan Vejvar, toho vyzval ke skórování pěknou přihrávkou za obranu David Novák. Svůj pátý a také poslední gól celého zápasu vstřelil Jan Vejvar v 79. minutě, kdy svým napadáním odebral míč brankáři a pohodlně ho uklidil do prázdné branky.
9:1

Sestavy

Slavia

Radimský (46. Přibyl) - Pek (46. Vyskočil), Stropek, Mareš, Havrda (68. Pek) - Bucha, Beňo (68. A. Lauricella), A. Lauricella (46. Macháček) - Vejvar, Novák (68. Hönig), Hönig (46. Kovařík)

Detaily utkání

Statistiky
Branky: 5x Vejvar, 2x Novák, Mareš, A. Lauricella

Aktuálně

U13: Stříbro z Hannoveru

včera
Žákovský celek o víkendu vyrazil k západním sousedům do Německa, kde v Hannoveru odehrál turnaj s nejrůznějšími týmy Evropy. Sešívaní si vedli skvěle a do Prahy dovezli stříbrné medaile.

U11: Dvě šestá místa na Ondrášovka Cupu

včera
Tým U11 o uplynulých dvou víkendech odehrál hned dva turnaje Ondrášovka Cup. Nejprve se v Českých Budějovicích střetl se stejně starými soupeři, druhý víkend pak hrál v kategorii U12 ve Vysokém Mýtě. Na obou turnajích skončili sešívaní šestí.

Musíme být na sebe nároční, říká kapitán U19 Libor Drozda

před 3 dny
Pro jarní část sezony je Libor Drozda kapitánem dorosteneckého celku U19 a sešívaní dorostenci jsou aktuálně na šesté pozici: „Šesté místo není pro Slavii jako klub dobré,“ říká k aktuálnímu umístění kapitán dorostu U19. Zároveň však věří, že mužstvo může jít nahoru: „Musíme neustále tvrdě pracovat,“ burcuje svůj tým Libor Drozda.

Další články