Juniorka: Osm gólů do sítě Meteoru | SK Slavia Praha

8:2
(4:0)
přát, 15. 7. 2017, Xaverov
SK Slavia Praha - FK Meteor Praha VIII
Branky: <b>Branky:</b> 25., 29. a 88. Bucha, 56. a 66. Vejvar, 39. a 80. Musa, 21. A. Lauricella
PRAHA/XAVEROV - Třetí výhru sešívaných v řadě přineslo přípravné utkání juniorky proti Meteoru Praha. Sešívaní si s chutí zastříleli a svému soupeři vstřelili osm branek! Hattrickem se blýskl Pavel Bucha.
Do vedení šla juniorka zásluhou Antonia Lauricelly v  21. minutě. Poté se během čtyř minut dvakrát prosadil Pavel Bucha. Na 4:0 zvyšoval ve 39. minutě Petar Musa.

Další branky přidali sešívaní ve druhém poločase. Pátý gól vstřelil v 56. minutě Jan Vejvar. O minutu později soupeř snížil. 66. minuta přinesla druhý gól Jana Vejvara, který zvyšoval už na 6:1. V 80. minutě to bylo už 7:2 díky druhé trefě Petara Musy. Soupeř korigoval na 7:2 v 85. minutě. Svůj hattrick dokonal Pavel Bucha v 88. minutě a stanovil tak konečnou podobu výsledku na 8:2.

Juniorka si proti Meteoru s chutí zastřílela a vyhrála 8:2. Další přípravný zápas odehrají junioři 19. 7. od 17:30 v Nymburce.