Realizační týmy mládeže

Realizační tým Funkce Jméno a příjmení

U19 trenér Pavel Trávník
trenér Michal Petrouš
as. trenéra Karel Piták
masér Jiří Tvrdík
vedoucí Petr Klimčák

U18 trenér Michal Petrouš
as.trenéra Martin Hyský
masér Pavel Pěkný
vedoucí Michal Tovara

U17 trenér Milan Titěra
as.trenéra+vedoucí Jaroslav Knypl
as.trenéra Marek Jarolím
masér Ondřej Máca

U16 trenér Petr Mikolanda
as.trenéra Martin Hyský
as.trenéra Kamil Mácha
masér Jakub Výmola
vedoucí Martina Kopicová

U15 trenér Robert Barborík
as.trenéra Pavel Vyhnal
masér Andrea Nováková
vedoucí Jaroslav Ott

U14 trenér Matěj Laža
as.trenéra Pavel Němec
masér Andrea Nováková
vedoucí Martin Hladík

U13 trenér Ondřej Jura
as.trenéra Jakub Glanc
as.trenéra Tomáš Wolf
vedoucí Tomáš Jaroš

U12 trenér Michal Novák
as.trenéra Matuš Farkaš
as.trenéra+vedoucí Martin Hauft

U11 trenér Michal Novák
as.trenéra Adam Hlaváč
as.trenéra Michal Panák
vedoucí Jiří Frydrych

U10 trenér Jiří Janeček
as.trenéra Martin Mišovec
as.trenéra Pavel Foltýn
vedoucí Tereza Kožárová

U9 trenér David Pilař
as.trenéra Martin Vaňátko
as.trenéra Jakub Kroupa
vedoucí Kateřina Svitková

U8 trenér Jan Kočí
as.trenéra Martin Hauft
as.trenéra Patrik Jíra
as.trenéra Petr John
vedoucí Martina Matějková

U7 trenér Aleš Presl
as.trenéra Filip Krhút
as.trenéra Simona Necidová

U6 trenér Pavel Buša
as.trenéra Filip Jeřábek
as.trenéra Dominik Michalanský
as.trenéra Jindřich Vampola

Specialisté

Trenéři brankařů - Luboš Přibyl, Denis Luksík 
Kondiční trenéři - Egon Kunzmann, Jan Bauer, Matěj Laža, Andrea Nováková 
Atletický trenér - Robert Leitl 
Gymnastický trenér - Jan Bužek 
Coerver trenér - David Pilař 
Pedagogický pracovník - Jan Kočí
 
This text will be replaced

Copyright © 2011-2017 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz