Věrnostní program pro permanentkáře

Slavia ve spolupráci se svými partnery připravila pro všechny permanentkáře řadu výhod.

Kompletní přehled slev pro permanentkáře

PROSLAVISTY.CZ
www.proslavisty.cz
Oficiální fanshop a e-shop SK Slavia Praha - fotbal a.s. Sleva 10 procent pro majitele jednoletých a půlsezónních permanentek, sleva 12 procent pro majitele tříletých permanentek a sleva 15% pro majitele pětiletých permanentek. Slevu 10 procent mohou uplatnit i členové Fanklubu a Odboru přátel.

S permanentkou na akce Slavie

Držitelé permanentní vstupenky na tři sezony mají možnost zúčastnit se prohlídky stadionu s hráčem A-týmu, vstup zdarma mají na zápasy domácího poháru, hrané na stadionu v Edenu. Mohou také využít slevu 15% na pronájem klubových prostor Slavie na stadionu v Edenu, které je možné využít pro pořádání večírků, oslav nebo školení.

Držitelé permanentky na pět sezon jsou pozváni na prohlídku stadionu s hráčem A-týmu a na setkání s hráči A-týmu, mohou využít slevy 20% na pronájem klubových prostor Slavie na stadionu v Edenu. Zdarma se podívají na všechna utkání domácího poháru, hraná na stadionu v Edenu. Všichni pětiletí permanentkáři také obdrží památeční fotografii ze společného fotografování s hráči A-týmu. Dalším benefitem je možnost získat vstupenky do venkovní utkání klubu a to vždy 2ks na jeden zápas v dané sezoně.

 
This text will be replaced

Copyright © 2011-2017 SK Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. • Webdesign tellinger.cz • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.slavia.cz