Články

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Budějovic

dnes
V neděli 24. října pojede Slavia na venkovní zápas do Českých Budějovic. Přečtěte si informace k výjezdu pro fanoušky.

Nikdy se nevzdáme, další zápasy musíme vyhrát

včera
Ibrahim Traoré na půdě Maccabi Haifa vedl slávisty s kapitánskou páskou. Po prohře o gól ale neměl mnoho důvodů k radosti.

Musíme si uvědomit, v jakém týmu hrajeme

včera
Taras Kačaraba odehrál s maskou na obličeji na hřišti Maccabi Haifa celý zápas a po prohře 0:1 jen marně skrýval zklamání z výkonu týmu.

Náš výkon byl nedostatečný. Musíme se zlepšit

včera
Slávisté prohráli v Izraeli s Maccabi Haifa 0:1 a po třech zápasech jsou ve skupině Evropské konferenční ligy se třemi body na třetím místě. Utkání hodnotil na tiskové konferenci trenér Jindřich Trpišovský.

Slávisté prohráli v Izraeli s Maccabi Haifa 0:1

včera
Slavia nedokázala v Haifě vstřelit gól a s domácím Maccabi prohrála ve třetím utkání Evropské konferenční ligy 0:1. V tabulce patří sešívaným aktuálně třetí příčka.

Hráči na hostování: Červ v základu proti Spartě, Matoušek na Slavii

včera
Jak se o uplynulém víkendu dařilo hráčům Slavie na hostování sledujte v našem přehledu.

ONLINE: Od 18:45 v Izraeli proti Maccabi Haifa

včera
Sešívaní hrají ve čtvrtek od 18:45 třetí zápas skupiny Evropské konferenční ligy v Izraeli proti Maccabi Haifa. Jaká jedenáctka do utkání naskočí?

Slavia vs. Izrael: Útok na dvanáctou výhru

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, ve kterém vyzvou izraelské Maccabi Haifa. Jaké další zápasy už slávisté s týmy z Izraele zažili?

Balíček vstupenek na Olomouc a Plzeň v prodeji jen do pátku

včera
Na konci října čekají Slavii dva domácí zápasy F:L v průběhu pěti dní. Nejdříve s Olomoucí ve středu 27.10. a následně v neděli 31.10. proti Plzni. Vstupenky na oba zápasy budou v prodeji ve zvýhodněném balíčku už jen do pátečních 13:30!

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

před 2 dny
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

před 2 dny
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

před 2 dny
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Hvězdy Haify: Kapitán Amerika i světoběžník ze Surinamu

před 2 dny
Slávisty ve čtvrtek čeká třetí kolo Evropské konferenční ligy na půdě izraelského Maccabi Haifa. Na koho si sešívaní musí dát největší pozor?

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

před 3 dny
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

před 3 dny
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.
Další stránky
123456>>