Články

B-tým: V Písku výhra po penaltách

01.07.2020
Cestu Metal Conexion Cup Letní ligou uzavřela rezerva Slavie výhrou po pokutových kopech na půdě Písku.

B-tým čeká poslední zápas Letní ligy

30.06.2020
Ve středu zavítá sešívané béčko do Písku na poslední utkání METAL CONEXION CUPU Letní ligy 2020.

B-tým: Z Plzně bez bodu

27.06.2020
V předposledním utkání Metal Conexion Cup Letní ligy sešívaní v Plzni vedli, domácí nakonec utkání otočili na 2:1.

B-tým vyzve v sobotu Viktorii Plzeň

26.06.2020
V předposledním 9. kole METAL CONEXION CUPU Letní ligy 2020 zavítají sešívaní na půdu B-týmu Viktorie Plzeň.

B-tým ve středu nastoupí proti Bohemians

23.06.2020
V 8. kole METAL CONEXION CUPU Letní ligy 2020 čeká sešívané druhý zápas proti B-týmu Bohemians Praha 1905.

B-tým: Těsná prohra na půdě Benešova

20.06.2020
V dalším duelu Letní ligy cestoval B-tým do nedalekého Benešova. Z výhry se ale radoval domácí celek.

V sobotu se B-tým střetne s Benešovem

19.06.2020
​Na zápas 7. kola METAL CONEXION CUPU Letní ligy 2020 zavítá B-tým do Benešova.

Slávistická rezerva podlehla Táborsku 1:3

17.06.2020
V rámci šestého kola letní ligy se sešívané béčko utkalo na na Xaverově s Táborskem. Slavia šla do vedení hned v první minutě, nakonec ale odešla poražena 1:3.

Ve středu čeká B-tým poslední domácí zápas Letní ligy

16.06.2020
B-tým odehraje ve středu 17. června na Xaverově poslední domácí utkání Letní ligy, od 17:00 vyzve v 6. kole Táborsko.

Béčko podlehlo Písku na penalty

13.06.2020
Sešívané béčko ještě pár minut před koncem v pátém utkání letní ligy proti Písku vedlo. Nakonec se muselo po prohře 2:3 na penalty spokojit s pouhým bodem.

V sobotu B-tým vyzve Písek

12.06.2020
Slávistický B-tým se v sobotu utká na Xaverově v rámci 5. kola Letní ligy s Pískem.

B-tým porazil v letní lize Plzeň 5:2

10.06.2020
Sešívané béčko posílené o zástupce A-týmu přehrálo plzeňský B-tým poměrem 5:2. Mezi střelce se zapsali João Felipe, Mohamed Tijani, Oscar Dorley, Martin Douděra i testovaný Abdallah Sima.

B-tým ve středu poprvé pod novým trenérem

09.06.2020
Ve středu vyzve v rámci 4. kola METAL CONEXION CUPU Letní ligy 2020 slávistický B-tým pod vedením nového realizačního týmu doma Plzeň od 11:00.

B-tým: Pět gólů do sítě Bohemians

06.06.2020
Ve třetím duelu Metal Conexion Cup Letní ligy sešívaní porazili Bohemians 1905 vysoko 5:0!

B-tým v sobotu vyzve Bohemians

05.06.2020
Třetí kolo letní ligy přinese B-týmu malé derby s Bohemians 1905 “ B“ na Xaverově od 10:00.