Články

U21: Prohra s Hradcem Králové

před 2 dny
V 15. zápase Juniorské ligy přivítala Slavia na Xaverově Hradec Králové. Sešívaným se herně povedl vstup do zápasu, tři body si ale odvezli hosté.

U21: Obrat v Příbrami přinesl tři body

05.11.2018
Junioři sice v zápase s Příbramí prohrávali už 2:0, následně ale vývoj utkání díky dvěma gólům Farida Nabiyeva a jednomu zásahu Michala Vaňka otočili na 3:2.

U21: Junioři nestačili na Mladou Boleslav

29.10.2018
V dalším zápase Juniorské ligy čekalo na Slavii utkání s Mladou Boleslaví. Tři body si ale ze Xaverova odvezli hosté.

U21: Šestigólová přestřelka přinesla bod

22.10.2018
Po reprezentační přestávce se na trávníky vrátila také Juniorská liga. Sešívaní junioři v dramatické přestřelce remizovali v Plzni 3:3.

U21: Mešanovič zařídil výhru nad Bohemians

08.10.2018
Dvěma zásahy a asistencí přispěl Muris Mešanovič k výhře juniorky nad Bohemians 1905 3:0. Třetí trefu sešívaných přidal Jan Vejvar.

U21: Junioři podlehli Dukle

01.10.2018
V dalším kole Juniorské ligy hostila Slavia na Xaverově pražskou Duklu. Sešívaní vedli po poločase 2:1, nakonec ale prohráli 2:3.

U21: Těsná prohra v Teplicích

23.09.2018
Duel na půdě prvního celku Juniorské ligy Teplic odehráli sešívaní v dalším soutěžním kole. V zápase padla jediná branka, která rozhodla o výhře domácích 1:0.

U21: Remízu zařídil navrátilec Mešanovič

17.09.2018
V dalším duelu Juniorské ligy přivítala Slavia na Xaverově České Budějovice. Utkání plné divokých zvratů skončilo 4:4, do zápasu zasáhl také uzdravený Muris Mešanovič, který se navíc dokázal gólově prosadit.

Juniorka: Sedm gólů v síti Jablonce

02.09.2018
Juniorku čekal v dalším kole Juniorské ligy Jablonec. Sešívaní nenechali nic náhodě a skvělým výkonem deklasovali Jablonec 7:0!

Juniorka: Domácí prohra s Libercem

26.08.2018
V 6. kole Juniorské ligy přivítali sešívaní na Xaverově Liberec. Na úvodní trefu hostů dokázal odpovědět Michal Frydrych, o výhře Liberce rozhodl z penalty Radek Voltr.

Juniorka: Hradec Králové otočil průběh zápasu

19.08.2018
V dalším kole Juniorské ligy cestovala juniorka Slavie do Hradce Králové. Sešívaní sice šli brzy do vedení, domácí ale utkání třemi góly otočili.

Juniorka: Povedený úvod body nepřinesl

13.08.2018
V dalším kole Juniorské ligy se na Xaverově juniorka utíkala s Příbramí. Sešívaní sice od třetí minuty vedli, tři body si nakonec odvezli hosté.

Juniorka: Nepovedený úvod rozhodl o prohře v derby

09.08.2018
Třetím zápasem Slavie v Juniorské lize bylo juniorské derby. Sešívaným se ale vstup do utkání nepovedl a brzy prohrávali 0:3, nakonec utkání skončilo 2:5.

Juniorka: Z Mladé Boleslavi bez bodů

05.08.2018
Ke druhému utkání Juniorské ligy cestovali sešívaní junioři do Mladé Boleslavi. Domácí vedli už 3:0, Slavia ještě dokázala dvěma trefami utkání zdramatizovat, na body ale nakonec nedosáhla.

Juniorka vstoupila do sezony obratem proti Plzni

30.07.2018
​Slávistická juniorka vstoupila do nové sezony výhrou 3:2 nad Plzní. Sešívaným se povedl obrat v utkání, když od prvních minut prohrávali po gólu z penalty.