Články

B-TÝM: Sešívaní čtyřmi góly sestřelili Rakovník

před 3 dny
Mladí slávisté v 15. kole ČFL skupiny A porazili na domácím hřišti Rakovník jasně 4:2. Góly sešívaných vsítili Joao Felipe, Lukáš Provod, Michal Vaněk a Jakub Zeronik.

Youth League: Sešívaní zvítězili v Barceloně

05.11.2019
Sešívaní zvítězili ve 4. skupinovém zápase Youth League na hřišti Barcelony těsně 3:2! O góly Slavie se postarali Lukáš Červ, Daniel Kosek a Adam Toula.

B-tým: Těsná prohra v Písku

01.11.2019
B-tým cestoval v předehrávce dalšího kola ČFL do Písku, kde nakonec těsně prohrál 0:1.

B-TÝM: Sešívaní padli v derby

27.10.2019
Slávisté v prvním derby B-týmu v sezoně prohráli doma se Spartou těsně 1:2. Jediný gól slávistů vsítil Imad Rondić.

V neděli dvě pražská derby!

25.10.2019
Hned dvě derby uvidí v neděli fanoušci Slavie. Dopoledne hraje se Spartou B-tým, odpoledne pak ženy.

Informace pro fanoušky k derby B-týmů

25.10.2019
Sešívaní přivítají ve 12. kole České fotbalové ligy velkého rivala z Letné. Přijďte podpořit náš B-tým v tomto napjaté zápasu!

U19: Sešívaní podlehli Barceloně

23.10.2019
Ve třetím duelu UEFA Youth League narazili dorostenci Slavie na Barcelonu. Po bezbrankovém prvním poločase si nakonec hosté z Barcelony odváží tři body za výhru 4:0.

B-tým: Obrat v deseti lidech přinesl tři body

19.10.2019
Svěřenci Martina Hyského ve Štěchovicích brzy prohrávali, nakonec dokázali i v deseti lidech vybojovat vítězství!

Béčko porazilo první tým tabulky z Táborska

13.10.2019
Slávistické béčko zvládlo náročné utkání proti prvnímu celku ČFL skupiny A a po brankách Imada Rondiče a Michala Vaňka porazilo Táborsko 2:1.

B-tým: Utkání s Příbramí rozhodl gólem z penalty Rondič

28.09.2019
Mladí slávisté přehráli v osmém kole ČFL skupiny A Příbram těsně 2:1. Góly Slavie vsítili už v prvním poločase Jakub Zeronik a Imad Rondič.

B-tým otočil utkání v Karlových Varech

22.09.2019
Díky dvěma trefám Farida Nabiyeva B-tým zvrátil nepříznivý vývoj zápasu v Karlových Varech a získal další tři body do tabulky.

Výsledek je krutý, je ale potřeba dát hlavy nahoru, ví Martin Hyský

17.09.2019
Mladí slávisté podlehli v prvním zápase Youth League domácímu Interu Milán o čtyři branky. „Pro všechny je to obrovská zkušenost, je potřeba začít pracovat ještě více než doteď," říká po zápase trenér Martin Hyský.

B-tým: Vysoká výhra nad Hostouní

14.09.2019
V dalším kole ČFl přivítala Slavia B na Xaverově Hostouň. Sešívaní o své výhře rozhodli už v prvním poločase.

Slávistická sobota plná nejlepšího fotbalu

12.09.2019
Hned čtyři utkání sešívaných v řadě budou moci v Praze sledovat příznivci červenobílých barev. Sobota tak nabídne fanouškům Slavie hned od rána skvělý program.

B-tým: Z Benešova bez bodu