Články

U21: Těsná prohra v Teplicích

před 2 dny
Duel na půdě prvního celku Juniorské ligy Teplic odehráli sešívaní v dalším soutěžním kole. V zápase padla jediná branka, která rozhodla o výhře domácích 1:0.

U21: Remízu zařídil navrátilec Mešanovič

17.09.2018
V dalším duelu Juniorské ligy přivítala Slavia na Xaverově České Budějovice. Utkání plné divokých zvratů skončilo 4:4, do zápasu zasáhl také uzdravený Muris Mešanovič, který se navíc dokázal gólově prosadit.

Juniorka: Sedm gólů v síti Jablonce

02.09.2018
Juniorku čekal v dalším kole Juniorské ligy Jablonec. Sešívaní nenechali nic náhodě a skvělým výkonem deklasovali Jablonec 7:0!

Juniorka: Domácí prohra s Libercem

26.08.2018
V 6. kole Juniorské ligy přivítali sešívaní na Xaverově Liberec. Na úvodní trefu hostů dokázal odpovědět Michal Frydrych, o výhře Liberce rozhodl z penalty Radek Voltr.

Juniorka: Hradec Králové otočil průběh zápasu

19.08.2018
V dalším kole Juniorské ligy cestovala juniorka Slavie do Hradce Králové. Sešívaní sice šli brzy do vedení, domácí ale utkání třemi góly otočili.

Juniorka: Povedený úvod body nepřinesl

13.08.2018
V dalším kole Juniorské ligy se na Xaverově juniorka utíkala s Příbramí. Sešívaní sice od třetí minuty vedli, tři body si nakonec odvezli hosté.

Juniorka: Nepovedený úvod rozhodl o prohře v derby

09.08.2018
Třetím zápasem Slavie v Juniorské lize bylo juniorské derby. Sešívaným se ale vstup do utkání nepovedl a brzy prohrávali 0:3, nakonec utkání skončilo 2:5.

Juniorka: Z Mladé Boleslavi bez bodů

05.08.2018
Ke druhému utkání Juniorské ligy cestovali sešívaní junioři do Mladé Boleslavi. Domácí vedli už 3:0, Slavia ještě dokázala dvěma trefami utkání zdramatizovat, na body ale nakonec nedosáhla.

Juniorka vstoupila do sezony obratem proti Plzni

30.07.2018
​Slávistická juniorka vstoupila do nové sezony výhrou 3:2 nad Plzní. Sešívaným se povedl obrat v utkání, když od prvních minut prohrávali po gólu z penalty.

Juniorka: Sešívaní nestačili na Saúdskou Arábii U23

26.07.2018
Místo odloženého ligového zápasu Juniorské ligy si sešívaní junioři zahráli přípravné utkání s reprezentačním výběrem Saúdské Arábie do 23 let. Slavia podlehla svému soupeři v poměru 1:3.

Juniorka: Vítězný obrat zápasu s Kolínem

18.07.2018
V dalším přípravném zápase cestovala juniorka do Kolína, kde se utkala s domácím divizním celkem. Sešívaní utkání zvládli otočit a zvítězili 2:1.

Juniorka: Těsná prohra s Táborskem

15.07.2018
Po zápasech s Ústím nad Labem a Chrudimí čekal na juniorku Slavie duel s Táborskem. Sešívaní po poločase vedli 1:0, utkání nakonec skončilo výhrou Táborska 3:2.

Juniorka: Na úvod přípravy přestřelka s Ústím

30.06.2018
Juniorský celek má za sebou první utkání v letní přípravě, tým Pavla Řeháka se v Modré utkal s Ústím nad Labem. Diváci viděli v zápase hned osm gólů, jako vítěz odešlo z utkání domácí Ústí.

Plán letní přípravy juniorky

23.06.2018
Do letní přípravy vstoupila také juniorka, která se na nový soutěžní ročník připravuje na hřišti v Horních Měcholupech.

Juniorka: Výhra 2:0 nad Duklou

27.05.2018
Juniorka v posledním utkání sezony na hlavním stadionu v Edenu porazila v malém pražském derby Duklu 2:0.