Články

U13: Sešívaní ovládli Bican Cup!

před 3 dny
Po sobotních bojích ve 29. ročníku turnaje Fair Play Cup v kategorii U11 se v neděli hrál ve sportovní hale v Edenu turnaj Bican Cup pro kategorii U13. Sešívaní obhájili loňské vítězství!

U11: Slavia vítězem Fair Play Cup!

08.12.2018
Sobotní den patří ve sportovní hale v Edenu turnaji Fair Play Cup pro kategorii U11. Sešívaní ve skupině třikrát zvítězili a v semifinále přešli přes Hradec Králové. Ve finále si pak poradili s Hajdukem Split!

O víkendu v Edenu Fair Play Cup a Bican Cup

04.12.2018
Jak je již dobrým zvykem, druhý prosincový víkend patří ve sportovní hale v Edenu tradičním mládežnickým turnajům Fair Play Cup a Bican Cup.

U12: Slavia vítězem turnaje Lech Cup!

02.12.2018
První prosincový víkend se žákovský celek U12 účastnil prestižního halového turnaje Lech Cup v polské Poznani. Sešívaní na turnaji kralovali a získali zlato!

U15 halovým mistrem Česka!

01.12.2018
Týden po úspěšné kvalifikaci na halové mistrovství čekal na tým U15 (ročník 2004) závěrečný turnaj v Třebíči. Sešívaní finále ovládli a stali se halovými mistry!

Kam o víkendu na mládežnický fotbal?

30.11.2018
Nejmladší dorostenci odehrají v sobotu v Edenu dva zápasy Memoriálu Vlastislava Marečka. U15 a U13 pak čeká halové mistrovství Česka.

23.11.2018
Derby v kategorii U17 nebo zajímavé turnaje. Naši mládež čekají o víkendu kvalitní konfrontace.

Výsledky mládeže: Mládežnické soutěže vrcholí

21.11.2018
Poslední mistrovská utkání podzimní části odehrály týmy U18, U16, U15 a U14. První tři jmenovaní jsou v čele svých soutěží!

Zahájení spolupráce SK Slavia Praha a Coerver® Coaching

18.11.2018
Fotbalový klub SK Slavia Praha začal tuto sezónu intenzivně spolupracovat s představiteli společnosti Moderní fotbal, kteří vlastní licenci pro Českou republiku na vzdělávací program Coerver® Coaching.

U15: V sobotu v Edenu Plánička Cup

16.11.2018
V sobotu 17. 11. se v kategorii U15 odehraje turnaj Plánička Cup.

U19: Nevyužité šance v derby znamenají pouze bod

10.11.2018
Dorostenci Slavie byli v derby týmů U19 lepším celkem, nakonec ale brali jen bod. „Zklamali jsme v koncovce," mrzelo trenéra Pavla Trávníka.

09.11.2018
Kromě šlágru podzimu v dorostenecké lize, kterým bude pražské derby, hrají naši mldežníci další zajímavá utkání. Co na ně o víkendu čeká?

Výsledky mládeže: Dvě vítězná derby!

07.11.2018
Týmy U13 a U11 si o víkendu připsaly výhry nad Spartou! Dorostenecké celky U18 a U16 pak nasázely Meteoru celkem 17 gólů.

03.11.2018
Souboj prvního s druhým v dorostenecké lize nebo derby týmů U13 a U11 se Spartou. Co více čeká na naše mládežnické týmy o nadcházejícím víkendu?

Výsledky mládeže: U19 a U17 v čele ligy

31.10.2018
Týmy U19 a U17 se díky výhrám nad Plzní (U19 po pokutových kopech) posunuly do čela dorostenecké ligy. Další derby se hrálo v kategorii přípravek, U10 v něm zvítězila, o rok mladší tým těsně prohrál.