Staňte se součástí slávistického příběhu! Vezměte své dítě na nábor do mládežnické akademie nebo školičky!

11.03.2019
Počátkem července Slavia opět organizuje kempy pro mladé fotbalisty.

U19: Dorostenci v čele ligy

10.03.2019
Po prvních dvou úspěšných kolech, kdy dorostenci zvítězili 7:0 a 3:2, se tým U19 posunul na první příčku tabulky!

Jako trenéři máme čas jen a pouze na fotbal, říká Laža

28.02.2019
Matěj Laža působí u mládeže Slavie už devět let, v poslední sezoně získal jako asistent trenéra spolu s týmem U17 ročníku 2001 mistrovský titul. Nyní je v roli asistenta trenéra u týmu ročníku 2002.

Kam o víkendu na mládežnický fotbal?

23.02.2019
Dorostenecké týmy čekají o víkendu zajímavé duely. Nejstarší tým hraje na půdě třetiligového Benešova, U16 čeká derby proti Spartě.

Dorostence čeká soustředění v Číně

09.01.2019
Ve středu odpoledne odlétají dorostenecké týmy U19, U17 a U16 na soustředění do Číny.

Přemysl Kovář po roce obdaroval mládežnické gólmany

22.12.2018
Gólman Přemysl Kovář letos opět naděloval k Vánocům. Stejně jako minulý rok věnoval brankářům sešívané mládeže rukavice od společnosti BU1.

U13: Sešívaní ovládli Bican Cup!

09.12.2018
Po sobotních bojích ve 29. ročníku turnaje Fair Play Cup v kategorii U11 se v neděli hrál ve sportovní hale v Edenu turnaj Bican Cup pro kategorii U13. Sešívaní obhájili loňské vítězství!

U11: Slavia vítězem Fair Play Cup!

08.12.2018
Sobotní den patří ve sportovní hale v Edenu turnaji Fair Play Cup pro kategorii U11. Sešívaní ve skupině třikrát zvítězili a v semifinále přešli přes Hradec Králové. Ve finále si pak poradili s Hajdukem Split!

O víkendu v Edenu Fair Play Cup a Bican Cup

04.12.2018
Jak je již dobrým zvykem, druhý prosincový víkend patří ve sportovní hale v Edenu tradičním mládežnickým turnajům Fair Play Cup a Bican Cup.

U12: Slavia vítězem turnaje Lech Cup!

02.12.2018
První prosincový víkend se žákovský celek U12 účastnil prestižního halového turnaje Lech Cup v polské Poznani. Sešívaní na turnaji kralovali a získali zlato!

U15 halovým mistrem Česka!

01.12.2018
Týden po úspěšné kvalifikaci na halové mistrovství čekal na tým U15 (ročník 2004) závěrečný turnaj v Třebíči. Sešívaní finále ovládli a stali se halovými mistry!

30.11.2018
Nejmladší dorostenci odehrají v sobotu v Edenu dva zápasy Memoriálu Vlastislava Marečka. U15 a U13 pak čeká halové mistrovství Česka.

23.11.2018
Derby v kategorii U17 nebo zajímavé turnaje. Naši mládež čekají o víkendu kvalitní konfrontace.

Výsledky mládeže: Mládežnické soutěže vrcholí

21.11.2018
Poslední mistrovská utkání podzimní části odehrály týmy U18, U16, U15 a U14. První tři jmenovaní jsou v čele svých soutěží!