Slávistky vítají novou posilu! Do léta přichází z francouzského prvoligového týmu FC Metz obránkyně Amandine Pierre-Louis!

Slávistická záložnice Laura Žemberyová se rozhodla jít studovat a hrát fotbal do USA, kde bude působit na Univerzitě Alabama of Birmingham.

11.01.2021
Slávistky se sešly k prvnímu společnému tréninku v novém roce 2021 v tréninkovém centru Eden.

Největší zklamání? Je to pořád jen fotbal

16.12.2020
Slávistky připravil o postup v Lize mistryň gól z poslední minuty nastavení. „Rozhodla větší herní praxe Fiorentiny," myslí si kapitánka Diana Bartovičová.

O pauze jsem byl zlý. Pro holky je to kruté

16.12.2020
Trenér Michal Kolomazník po hořké porážce s Fiorentinou jen těžko hledal slova. „Je smutné, že rozhodne taková situace," litoval inkasované branky z poslední minuty nastavení.

Slávistky vyřadil z Ligy mistryň gól z 95. minuty

16.12.2020
Fotbalistky Slavie se do osmifinále Ligy mistryň neprobojovaly. Po úvodní remíze 2:2 podlehly ve středu v domácí odvetě Fiorentině smolně 0:1. Rozhodující gól inkasovaly v poslední minutě nastavení.

ONLINE: Od 14:00 odveta Ligy mistryň

16.12.2020
Fotbalistky Slavie čeká od 14:00 odveta Ligy mistryň proti italské Fiorentině. Utkání vysílá živě ČT Sport.

Ve středu od 14:00 odveta Ligy mistryň s Fiorentinou

14.12.2020
Ve středu 16. prosince hostí slávistky v odvetě Ligy mistryň na stadionu v Edenu italskou Fiorentinu. Utkání můžete sledovat živě od 14:00 na ČT Sport.

Slávistky remizovaly v Lize mistryň s Fiorentinou 2:2

10.12.2020
Slávistky v prvním zápase Lize mistryň remizovaly na půdě italské Fiorentiny 2:2.

Od 14:00 úvodní zápas Ligy mistryň

09.12.2020
Liga mistryň: Fotbalistky Slavie dnes vstoupí od 14:00 do úvodního zápasu round of 32 proti itálské Fiorentině!

Slávistky odletěly na Ligu mistryň

08.12.2020
Slávistky odcestovaly z letiště Václava Havla do Itálie, kde je ve čtvrtek čeká úvodní zápas Ligy mistryň proti Fiorentině.

Slávistky narazí v Lize mistryň na italskou Fiorentinu

24.11.2020
Slávistky se v Lize mistryň utkají s italskou Fiorentinou. Zápasy se odehrají 9. a 15. prosince.

Slávistky čeká los Ligy mistryň!

20.11.2020
Letošní ročník Ligy mistryň má za sebou všechna kvalifikační utkání. Slavia však následkem pandemie koronaviru do soutěže vstoupí až v prosinci. Příští ročník budou nově hrát tři české týmy, díky úspěchům Slavie v posledních pěti letech!

V derby slávistky nestačily na Spartu

06.09.2020
Slávistky v prvním letošním derby prohrály vysoko 1:5, když hlavně ve druhém poločase dostaly tři góly. Za Slavii jednou skórovala Kožárová. V závěru dostala červenou Krejčiříková.

Slávistky vstoupily vítězně do ligy!

29.08.2020
Po dlouhé pauze způsobené koronavirem se konečně do ligových bojů vrátily fotbalistky Slavie. V prvním kole zavítaly na hřiště Lokomotivy Brno Horní Heršpice a domů vezou výhru 5:1, i díky dvěma střelám Terezy Kožárové.