Články

Halil Altintop odchází do Německa

31.01.2018
PRAHA – Zkušený záložník Halil Altintop končí ve Slavii. V kariéře bude pokračovat v německém Kaiserslauternu, kam odchází na přestup.

Mám radost z pohybu na hřišti i kompaktnosti, říká trenér

31.01.2018
DUBAJ - Slavia nastřílela Guangzhou pět branek a zejména pravé strana měla netradiční složení. „Někde máme přetlak, na jiných postech hráči chybí, proto hledáme různé varianty a snažíme se to rozložit,“ vysvětluje Jindřich Trpišovský změny a dodává: „Nechci přeceňovat výsledky, mám ale radost z pohybu hráčů na hřišti. Jsou tam součinnosti, které tam předtím nebyly.“

Je dobře, že nabíráme herní zkušenosti, shodují se sešívaní

31.01.2018
DUBAJ - Ve čtyřech z pěti branek sešívaných byla zapletena červenobílá křídla. Jan Bořil na netradičním postu vsítil dva góly, Jaromír Zmrhal pak k jedné brance přidal jednu asistenci. „Teď už nabíráme herní zkušenosti, je to herní soustředění, takže trénujeme více taktiku. Myslím si, že už si to sedá a věřím, že do začátku ligy si to sedne ještě více,“ říká záložník sešívaných.

Pět branek do sítě čínského mistra

31.01.2018
DUBAJ - Sešívaní ve třetím přípravném utkání na soustředění konečně vybojovali vítězství. Čínské šampiony Guangzhou Evergrande porazili vysoko 5:1.

Vstupenky do Jihlavy v Edenu vyprodány

31.01.2018
PRAHA - Slavia odehraje první jarní zápas HET ligy 17. února v Jihlavě. Vstupenky do sektoru hostů, které byly v prodeji v Edenu, jsou vyprodány, posledních několik desítek lístků bude v prodeji v Jihlavě na pokladně u sektoru hostů před zápasem.

ONLINE: Slavia hraje s Guangzhou Evergrande

31.01.2018
DUBAJ – Slavii čeká od 16:00 českého času třetí přípravné utkání na herním soustředění, a to proti čínským mistrům Guangzhou Evergrande. Duel můžete sledovat živě na Slavia TV nebo O2 TV Fotbal.

Jan Bořil prodloužil smlouvu do roku 2021

30.01.2018
DUBAJ – Jan Bořil prodloužil ve Slavii smlouvu do června 2021. „Nechci nikam utíkat, protože jsem ve Slavii spokojený. Chtěl bych vyhrát další tituly, a hlavně se probojovat do Ligy mistrů,“ zdůrazňuje obránce sešívaných.

Máme na čem pracovat, říká Jakub Hromada

29.01.2018
DUBAJ – Proti Brøndby nastoupil od úvodních minut. „Snažili jsme se plnit, co po nás trenéři chtějí. Snažili jsme se tam vložit prvky, které už měsíc trénujeme,“ říká záložník Jakub Hromada.

Organizovanější výkon, chyběla ale přesnost, hodnotí trenér

29.01.2018
DUBAJ - Sešívaní ve svém druhém přípravném utkání v Dubaji remizovali s Brøndby. „V některých věci jsme se posunuli, bylo tam hodně nasazení, presinku. Na druhou stranu musíme být daleko přesnější v kombinaci,“ hodnotil utkání trenér Jindřich Trpišovský.

Sešívaní remizovali v Dubaji s Brøndby 2:2

29.01.2018
DUBAJ - Červenobílé čekala na soustředění další prověrka. Proti druhému týmu dánské ligy, který měl pondělní utkání jako generálku před jarem, šli sešívaní do vedení díky vlastní brance Brøndby, soupeř ale otočil a v závěru tak slávisté museli dotahovat. To se jim nakonec zásluhou trefy Jaromíra Zmrhala podařilo a remizovali tak s Dány 2:2.

ONLINE: Přípravné utkání proti Brøndby

29.01.2018
DUBAJ – Červenobílé čeká na herním soustředění druhý soupeř. Od 13:00 se střetnou s druhým celkem dánské ligy Brøndby IF.

Slavia se připojila do programu Regionálních fotbalových akademií

29.01.2018
PRAHA/STRAHOV – Mládežnická akademie sešívaných se připojila k projektu Regionálních fotbalových akademií Fotbalové asociace České republiky. Dosud byly součástí projektu akademie v osmi krajích. Spolu se Slavií se do projektu zapojila také Sparta.

Muris Mešanovič má za sebou úspěšnou operaci

28.01.2018
PRAHA – Bosenský útočník Muris Mešanovič má za sebou úspěšnou operaci kolene v Ústřední vojenské nemocnici ve Střešovicích. Nyní ho čeká dlouhá rekonvalescence.

Přípravná utkání z Dubaje živě na O2 TV a iDNES.cz

28.01.2018
DUBAJ - Sešívané čeká na herním soustředění ještě měření sil se třemi zahraničními soupeři. Všechny duely bude možné sledovat bezplatně v přímých přenosech na O2 TV a také na internetu prostřednictvím iDNES.cz.

Juniorka: Remíza s třetiligovou Dobrovicí

28.01.2018
MLADÁ BOLESLAV - Také v dalším přípravném utkání na jarní část se juniorka střetla s třetiligovým celkem, tentokrát vyzvala Dobrovici. Po výhrách nad Litoměřickem a Štěchovicemi tentokrát skončil zápas remízou 3:3.
Další stránky
12345>>