Články

Lístky na finále MOL Cupu vyprodány

30.04.2018
Slavia po šestnácti letech hraje finále domácího poháru, o vítězi trofeje se rozhodne ve středu 9. května od 20:15 na stadionu Mladé Boleslavi. Vstupenky na zápas jsou již vyprodané.

Je to ztráta, dotahují se na nás ostatní, uvědomuje si Zmrhal

30.04.2018
Po zranění naskočil reprezentant Jaromír Zmrhal opět v základu a proti Slovácku odehrál 68 minut: „Bohužel se fotbal hraje na góly, ty jsme nedali," mrzí navrátilce do sestavy Jaromíra Zmrhala.

Juniorka: Obrat s Jabloncem přinesl tři body

30.04.2018
V dalším duelu nadstavby Juniorské ligy se sešívaní utkali na Xaverově s Jabloncem. Hosté sice šli do vedení, sešívaní ale zápas díky trefám Mitrana a Bjeloše otočili a berou tři body!

Schází nám klid v koncovce, říká trenér

29.04.2018
Slavia se ve druhém ligovém kole po sobě nedokázala střelecky prosadit a opět získala jen bod za bezbrankovou remízu. Trenéra Trpišovského tak kromě velkých absencí trápí i produktivita týmu. „Základem je trefit bránu, schází nám klid v koncovce,“ říká.

Soupeře jsme hnali, ale nic jsme nevymysleli, mrzí Součka

29.04.2018
V prvním poločase jeho hlavičku vyrážel obránce na brankové čáře, v tom druhém byl těsně před koncem ve vápně stažen za dres. „Přehrávali jsme je, měl to být zápas 3:0," mrzelo po Slovácku Tomáše Součka, který kvůli čtvrté žluté kartě navíc přijde o další utkání proti Plzni.

Doma se Slováckem bez branek

29.04.2018
Sešívaní navzdory velkému tlaku nedokázali překonat obranu Slovácka a doma si tak připsali remízu 0:0. Nejblíže brance byl ve druhé půli Josef Hušbauer, jehož střela zpoza vápna skončila na tyči.

ONLINE: Slavia hostí Slovácko. Vrací se Deli a Zmrhal

29.04.2018
Slavia v rámci 26. ligového kola hostí doma Slovácko. Výkop utkání je v 15:00.

Slávistky prohrály derby se Spartou

28.04.2018
Derby žen se Slavii nevydařilo a po domácí prohře se Spartou 1:2 se náskok v tabulce na rivala z Letné zmenšil na rozdíl dvou bodů. Jedinou branku Slavie vstřelila Svitková z penalty.

Informace k prodeji lístků na Duklu

28.04.2018
Slavia v pondělí 14. května od 18 hodin hraje malé pražské derby na Julisce s Duklou. Vstupenky do sektoru hostů jsou aktuálně v prodeji ve fanshopu Dukly.

V neděli v 15:00 v Edenu proti Slovácku

27.04.2018
Poslední šestinu HET ligy začnou sešívaní v Edenu na domácím hřišti. V neděli přivítají Slovácko, zápas začíná v 15:00.

V neděli hraje Slavia, jak to krásně zní!

27.04.2018
Přijďte podpořit Slavii v dalším boji o důležité tři body! V neděli 29. dubna přivítají fotbalisté Slavie doma v Edenu Slovácko. Zápas začíná v 15 hodin. Brány stadionu se otevírají hodinu a půl před výkopem.

V sobotu od 11:00 na Xaverově derby žen!

27.04.2018
V sobotu 28. 4. od 11:00 se na Xaverově v pražských Horních Počernicích odehraje již třetí derby sezóny mezi Spartou a Slavií.

Finále MOL Cupu v Mladé Boleslavi

27.04.2018
Slavia se ve finále MOL Cupu utká s FK Jablonec na půdě Mladé Boleslavi. Zápas se hraje ve středu 9. května od 20:15.

Poděkujte tátovi v rámci Víkendu otců

27.04.2018
Speciální ligové kolo si přichystaly kluby dvou nejvyšších českých fotbalových soutěží na nadcházející víkend. Slavia se zapojila do tradiční akce Ligové fotbalové asociace a všech klubů HET ligy i Fortuna národní ligy už v průběhu týdne.

Přehledně: Slávisté na hostování

25.04.2018
Trojice mladých hráčů naskočila v dresu Viktorie Žižkov do zápasu druhé ligy proti Pardubicím, v duelu pod žižkovským vysílačem ale zvítězili hosté z města perníku.