Články

V zakončení chybí Slavii agresivita

30.04.2007
PRAHA – Časy, kdy se počítaly zápasy Slavie bez prohry, jsou pryč. Naopak fanoušci teď se zatajeným dechem měří dobu, po kterou červenobílí nepoznali radost ze vstřelené branky.

Další domácí ztráta

29.04.2007
PRAHA - „Nezvládli jsme to, tahle ztráta ničemu dobrému nepomůže. Cítím zodpovědnost za tým, měl bych být ten, který ho táhne. Přemýšlím o tom, proč to nejde. Nejsem v takové situaci poprvé, v minulosti jsem to zlomil prací a tréninkem, snad to přijde i teď...

Střelecké trápení nebere konce

29.04.2007
PRAHA – Ani ve čtvrtém utkání za sebou nedokázali slávisté vstřelit branku a s Kladnem v 25. kole I. Gambrinus ligy remizovali. V prvním poločase měl dvě šance Gaúcho, v první nemířil mezi tyče, při hlavičce nastřelil břevno.

Béčko remizovalo se Spartou Krč

28.04.2007
PRAHA – V dalším kole ČFL remizovala slávistická juniorka na hřišti Sparty Krč 1:1. Slávisté se ujali vedení ve 13. minutě, když se po centru Petra Koblera prosadil Tomáš Jablonský. Také vyrovnání přišlo po centru – ve 32. domácí Matějka překonal Diviše po centru Soukoupa. Celé utkání odehrál Tomáš Hrdlička, který nemůže v neděli nastoupit proti Kladnu, protože má stop za čtyři žluté karty.

Proti Kladnu bez Tomáše Hrdličky

27.04.2007
PRAHA – Před slávistickým týmem stojí v neděli jednoznačný úkol – porazit Kladno, získat tři body a utnout řadu tří zápasů bez vstřelené branky. „Byl bych rád, kdyby se tým vyrovnal s krizí, kterou jsme prošli.

Slávisté natočili nové zvukové pozvánky

27.04.2007
PRAHA – Ještě v týdnu před derby si našli naši dva záložníci Matej Krajčík a Dušan Švento čas, aby natočili nové reklamní spoty, ve kterých zvou naše fanoušky na domácí ligové zápasy.

Kučera se dvakrát trefil za šestnáctku

26.04.2007
V tomto týdnu to slávistům v reprezentaci pálí, potvrdilo se to také v reprezentaci do šestnácti let na turnaji Bellymena Cup v Severním Irsku. Petr Kučera se trefil do sítě Skotska a pokořil také brankáře USA. Ani v jednom případě ale svěřenci trenéra Pešiceho nevyhráli a na turnaji budou hrát jen o sedmé místo.

Tomáš Necid dal znovu branku

26.04.2007
Útočník Slavie Tomáš Necid vstřelil branku také ve druhém utkání reprezentace do devatenácti let proti Irsku. Stejně jako v prvním duelu nastoupil do druhého poločasu a v 55. minutě proměnil penaltu, kterou sám vybojoval.

B dorost vyhrál derby na Spartě

26.04.2007
V dohrávaném derby B-dorostu předčila Slavia Spartu. Mladší dorostenci budou své derby dohrávat 9. května.

Slavia Horváthovi nic nedluží

26.04.2007
Vedení fotbalového klubu SK Slavia Praha se důrazně ohrazuje proti nařčení fotbalisty Sparty Praha Pavla Horvátha, který v deníku Blesk uvedl, že mu Slavia Praha dluží 800.000 Kč.