Tisková zpráva 1. FC Brno - SK Slavia Praha

30.04.2009

V neděli hraje Slavia v Brně (mp3)

30.04.2009
PRAHA – V neděli 3. května zavítají fotbalisté Slavie do Brna, kde je čeká utkání 26. kola Gambrinus ligy. Začátek je v 17 hodin. Marodka se po pondělní dohrávce s Boleslaví nijak výrazně nezměnila.

29.04.2009
PRAHA - Slavia podala protest proti výkonu rozhodčího Radka Příhody a Drahoslava Handlíře v zápase 25. kola Gambrinus ligy SK Slavia Praha – FK Mladá Boleslav. Oficiální protest byl podán ve středu ke Komisi rozhodčích ČMFS k rukám pana Macely...

Na Slovácko permanentkáři se slevou

29.04.2009
SYNOT TIP ARENA/EDEN – V pondělí 4. května v 9 hodin ráno začíná prodej vstupenek na první semifinále Poháru ČMFS, které hraje Slavia se Slováckem ve středu 6. května od 18 hodin.

S Českými Budějovicemi v neděli odpoledne

29.04.2009
SYNOT TIP ARENA/EDEN – Slavia zná už přesné datum výkopu pro utkání 27. kola Gambrinus ligy. Slavia přivítá České Budějovice v Synot Tip Areně v Edenu v neděli 10. května. Výkop je v 17 hodin.

Video Fanklub Slavia TV

29.04.2009
SYNOT TIP ARENA/EDEN – Reportéři Fanklub Slavia TV připravili tradiční pozápasovou reportáž. Po utkání s Mladou Boleslaví vyzpovídali v mixzóně brankáře Martina Vaniaka a záložníka Milana Černého. Autory reportáže jsou Pavel Vaníček a Tomáš Krejčí.

Jak se vedlo o víkendu bývalým slávistům

29.04.2009
PRAHA - Poslední ohlédnutí za víkendovým fotbalovým programem jsme zaměřili na naše bývalé fotbalisty, kteří působí v zahraničí. Devadesát minut odehráli Mickael Tavares a Michal Švec...

B-dorost hrál s Teplicemi a Motorletem

29.04.2009
PRAHA - Po několika odložených kolech zažívá B - dorost "anglické týdny". Nejprve ve středu prohrál v Teplicích a v neděli vydřel remízu s Motorletem až v nastavení.

Marodka se po Boleslavi nerozšířila

28.04.2009
SYNOT TIP ARENA/EDEN - „Jsem v pohodě, měl jsem jen při zápase křeč,“ oznámil našemu webu dobrou zprávu Dušan Švento, o jehož zdravotní stav měli fanoušci po zápase s Mladou Boleslaví asi největší obavy. Slovenský záložník toho na hřišti schytal požehnaně, následky to ale mít nebude.

Doplnění zpravodajství z utkání D - dorostu

28.04.2009
PRAHA - V menším pražském derby nejmladší dorostenci jasně porazili Motorlet 3:0.

Se Slováckem v televizi

28.04.2009
SYNOT TIP ARENA/EDEN - První semifinálové utkání Poháru ČMFS proti Slovácku se bude hrát 6. května od 18 hodin a zápas bude vysílat televizní kanál ČT 4 Sport. Z odvetných zápasů bude na obrazovkách utkání Teplice - Sparta.

Černý zažil návrat jako z pohádky (mp3)

28.04.2009
SYNOT TIP ARENA/EDEN – Po třech letech naskočil Milan Černý do ligového zápasu jako hráč A-týmu. A stihl toho opravdu hodně. Vstřelil důležitý vyrovnávací gól a na druhou branku přihrál.

Martina Vaniaka mrzela první branka

27.04.2009
SYNOT TIP ARENA/EDEN - Jako na houpačce si musel v utkání s Mladou Boleslaví připadat Martin Vaniak. Už v páté minutě lovil míč ze sítě po centru Jana Chramosty. O pět minut později naopak vyrazil slávistický gólman nohama tutovku Sylvestreho.