Články

Samkova čísla jsou obdivuhodná, Kuchtovi tým věří

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Hradcem Králové o probuzených střelcích, nedostatcích v defenzivě, formě Dana Samka s Janem Kuchtou i nadcházejícím derby.

Už třetí ligový gól v Edenu? Sedí mi to tady

před 2 dny
Sešívaní porazili v Edenu Hradec Králové 4:1, druhý gól vstřelil v závěru prvního poločasu Daniel Samek. Sedmnáctiletý záložník tak i ve třetím domácím ligovém duelu v sezoně skóroval.

Výhra nad Hradcem, dvakrát skóroval Kuchta

před 2 dny
Sešívaní v 9. kole FORTUNA:LIGY porazili v Edenu Hradec Králové 4:1. Do sítě ligového nováčka se dvakrát trefil Jan Kuchta, po jedné brance přidali Daniel Samek a Ibrahim Traoré.

​Výhra nad Slováckem, trefili se Samek a Tecl

12.09.2021
Sešívaní v 7. kole FORTUNA:LIGY porazili v Edenu Slovácko 2:1. Aleš Mandous si připsal debut v sešívaném, branky obstarali Daniel Samek a střídající Stanislav Tecl.

ONLINE: Od 19:00 doma proti Slovácku

12.09.2021
V 7. kole FORTUNA:LIGY sešívaní, kteří okupují průběžné čtvrté místo tabulky, hrají v Sinobo Stadium s pátým Slováckem.

V neděli od 19:00 doma proti Slovácku

10.09.2021
Po dvoutýdenní reprezentační pauze sešívané čeká další ligový zápas, v rámci 7. kola FORTUNA:LIGY přivítají v Edenu čtvrté Slovácko.

Reprezentace: Pálili Schranz a Stanciu, debutoval Kačaraba

09.09.2021
Reprezentační přestávka je u konce a vrací se klubový fotbal! Jak si vedli slávisté v reprezentacích?

Soupiska na Evropskou konferenční ligu

06.09.2021
Slavia potvrdila soupisku pro skupinovou fázi Evropské konferenční ligy, kde se utká s Feyenoordem Rotterdam, Unionem Berlín a Maccabi Haifa.

Kdy sledovat? Slávisti v reprezentacích

01.09.2021
Patnáct slávistů se rozletělo do světa na reprezentační srazy svých zemí. Kdy a kde sledovat sešívané reprezentanty?

ONLINE: Od 19:00 šesté kolo v Karviné

29.08.2021
Slávisté na půdě Karviné od 19:00 uzavírají šesté ligové kolo. V základní sestavě debutuje posila Aiham Ousou, znovu začíná Daniel Samek.

Návrat Kudyho a Béři je vidět. Jdeme nahoru

22.08.2021
Trenér Jindřich Trpišovský chválil po výhře nad Baníkem fanoušky, Ondru Koláře, Dana Samka i zbytek týmu, přiblížil stav zraněných a zhodnotil návrat zkušených hráčů do sestavy.

Nejlepší den mého života, nikdy na něj nezapomenu

22.08.2021
Daniel Samek nastoupil proti Baníku Ostrava v základní sestavě a na výhře 4:0 se podílel gólem a asistencí. ​„Zasloužená výhra po skvělém týmovém výkonu,“ nechtěl sedmnáctiletý záložník skromně po utkání strhávat pozornost jen na sebe.

ONLINE: Od 19:00 v Edenu proti Baníku

22.08.2021
Slávisté hrají od 19:00 domácí zápas 5. kola FORTUNA:LIGY proti Baníku Ostrava. Sešívání útočí na 50. ligové utkání v řadě bez porážky.

​Z produktivity Legie bychom se měli poučit

19.08.2021
Sedmnáctiletý záložník Daniel Samek si proti Legii odbyl svou premiéru v evropských pohárech. Na hřiště přišel v 67. minutě po zranění Lukáše Masopusta a dostal se do jedné zajímavé střelecké příležitosti.

B-tým zahájil letní přípravu. Jak vypadá kádr?

08.07.2021
Slávistická rezerva zahájila letní přípravu. Tým Marka Jarolíma čeká soustředění v Nymburce i dvě přípravná utkání.