Články

Rozhodl týmový výkon, situace se stopery je vážná

19.09.2021
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vysokém vítězství 5:1 ve vršovickém derby o dobrém výkonu obou týmů, střídání do druhé půle, produktivitě i problémech v obraně, které ještě umocnilo zranění Ladislava Takácse.

Dobrá práce od všech. Za gól jsem moc šťastný

19.09.2021
Michael Krmenčík proti Bohemians (5:1) zaznamenal svou premiérovou branku v A-týmu Slavie, prosadil se z pokutového kopu. Určen nebyl, míč vzal Nicolae Stanciovi, tak moc si přál v novém angažmá poprvé skórovat. Po utkání hovořil o velkém obratu i konkurenci v útoku.

Velký obrat a vítězné vršovické derby

19.09.2021
Sešívaní v 8. kole FORTUNA:LIGY porazili Bohemians na jejich hřišti 5:1. Velký obrat zařídili ve druhé půli svými góly Nicolae Stanciu, Ondřej Lingr, Jan Kuchta, premiérově Michael Krmenčík a Ivan Schranz.

ONLINE: Od 19:00 na hřišti Bohemians

19.09.2021
Od 19:00 hrají sešívaní v rámci 8. kola FORTUNA:LIGY utkání na hřišti Bohemians.

Všichni se vydali z nejlepšího. Ousou zahrál skvěle

16.09.2021
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad berlínským Unionem (3:1) o náročnosti utkání, nasazení Aihama Ousoua, zranění Tarase Kačaraby, povedeném střídání i skvělé atmosféře.

Hlavně doufám, že Taras bude brzy v pořádku

16.09.2021
Premiéra Aihama Ousoua v evropských pohárech skončila vítězně, Slavia porazila Union 3:1. Švédského stopera ale mrzela srážka s Tarasem Kačarabou, spoluhráč byl po vzájemném střetu odvezen do nemocnice.

Těžký zápas, zranění Tarase vypadalo ošklivě

16.09.2021
Lukáš Masopust hovořil po výhře nad Unionem Berlín o atmosféře, skvělé práci trávníkářů i zranění Tarase Kačaraby. Ukrajinský stoper byl po srážce hlavou s Aihamem Ousouem ze hřiště odnesen na nosítkách.

Ve čtvrtek od 18:45 první zápas UECL proti Unionu

15.09.2021
Slávisté ve čtvrtek otevřou novou kapitolu svého působení v pohárové Evropě. Ve čtvrtek od 18:45 se poprvé představí v nově vzniklé Konferenční lize.

Mandous? Muž zápasu. Takács nebyl schopný dohrát

12.09.2021
Trenér Jindřich Trpišovský oslavil svůj dvoustý odtrénovaný ligový zápas výhrou 2:1 doma nad Slováckem. Jak hodnotil utkání s infarktovým závěrem?

V neděli od 19:00 doma proti Slovácku

10.09.2021
Po dvoutýdenní reprezentační pauze sešívané čeká další ligový zápas, v rámci 7. kola FORTUNA:LIGY přivítají v Edenu čtvrté Slovácko.

Reprezentace: Pálili Schranz a Stanciu, debutoval Kačaraba

09.09.2021
Reprezentační přestávka je u konce a vrací se klubový fotbal! Jak si vedli slávisté v reprezentacích?

Soupiska na Evropskou konferenční ligu

06.09.2021
Slavia potvrdila soupisku pro skupinovou fázi Evropské konferenční ligy, kde se utká s Feyenoordem Rotterdam, Unionem Berlín a Maccabi Haifa.

Kdy sledovat? Slávisti v reprezentacích

01.09.2021
Patnáct slávistů se rozletělo do světa na reprezentační srazy svých zemí. Kdy a kde sledovat sešívané reprezentanty?

Remíza v Karviné, první bodová ztráta v sezoně

29.08.2021
Slávisté v rámci 6. kola FORTUNA:LIGY remizovali v Karviné 3:3, o výhru přišli v první minutě nastavení. Sešívané trefy obstarali Ivan Schranz, Taras Kačaraba a Ibrahim Traoré.

ONLINE: Od 19:00 šesté kolo v Karviné

29.08.2021
Slávisté na půdě Karviné od 19:00 uzavírají šesté ligové kolo. V základní sestavě debutuje posila Aiham Ousou, znovu začíná Daniel Samek.