Články

Máme nový, omlazený tým. Věřím, že kluci výkonnostně porostou

30.07.2021
Blíží se první kolo ČFL skupiny A, ve kterém sešívaná rezerva narazí na pražskou Admiru. Po náročné přípravě s několika zápasy se kádr pro novou sezonu ustálil.

B-tým: Dvě přípravná utkání proti celkům z jihu Čech

14.05.2021
Čtvrtek a pátek patřil v programu B-týmu přípravným duelům proti celkům z Jihočeského kraje.

V tréninkovém utkání áčko porazilo béčko

09.02.2021
V úterý se na Xavrově utkaly proti sobě dva sešívané celky. A-tým proti B-týmu.

Soupiska pro play off Ligy mistrů

19.09.2020
Celkem 22 jmen je na soupisce sešívaných pro nadcházející play off UEFA Champions League. Dalších 9 hráčů může do hry zasáhnout z B listu.

B-tým a mládežníci startují své soutěže

20.08.2020
B-tým, ale i další mládežnické kategorie o víkendu čekají první mistrovská utkání.

Slávisté startují letní přípravu

22.07.2020
Ve čtvrtek 23. července zahájil A-tým letní přípravu odjezdem na kondiční soustředění do Rakouska. S klubem odcestovaly letní posily i čtveřice mladíků.

Béčko porazilo díky gólům v závěru Bohemians 4:2

24.06.2020
Sešívané béčko si v osmém utkání Letní ligy připsalo vítězství 4:2 nad B-týmem Bohemians. Branky vstřelili Adam Vlasák, Vojtěch Šilhan a Jakub Zeronik.

B-TÝM: Sešívané béčko vstupuje do jarní části sezony

03.03.2020
Sešívaný B-tým vstoupí v neděli do jarní části ČFL skupiny A. Během zimní přípravy došlo u slávistické rezervy k částečné obměně a omlazení kádru.

Mládežnická stopa sešívaných v reprezentacích

20.11.2019
Své země v uplynulé reprezentační přestávce nereprezentovali jenom hráči A-týmu. Reprezentační povinnosti si plnilo také 15 sešívaných mládežníků. Pojďme si jejich výkony připomenout.

B-TÝM: Sešívaní čtyřmi góly sestřelili Rakovník

17.11.2019
Mladí slávisté v 15. kole ČFL skupiny A porazili na domácím hřišti Rakovník jasně 4:2. Góly sešívaných vsítili Joao Felipe, Lukáš Provod, Michal Vaněk a Jakub Zeronik.

Kompletní nominace slávistů do reprezentací

07.10.2019
Pro blížící se reprezentační pauzu bylo do seniorských reprezentací nominováno celkově deset slávistů. Spousta dalších pak své země reprezentuje v mládežnických kategoriích.

B-tým: Utkání s Příbramí rozhodl gólem z penalty Rondič

28.09.2019
Mladí slávisté přehráli v osmém kole ČFL skupiny A Příbram těsně 2:1. Góly Slavie vsítili už v prvním poločase Jakub Zeronik a Imad Rondič.

Youth League: Z Interu i přes bojovný výkon bez bodu

17.09.2019
Sešívaní mladíci nastoupili v prvním kole Youth League na hřišti silného Interu. V prvním poločase se slávistům dařilo s domácími držet krok, hráči italského celku však nakonec slaví výhru 4:0.

B-tým v přípravě na novou sezonu

06.07.2019
Nově vzniklé béčko se chystá na blížící se start ČFL skupiny A. Třetí nejvyšší soutěž začne o víkendu 10. – 11. srpna