Články

O tom, jak Bican cup vznikl při cestě z Bratislavy do Prahy

08.12.2016
PRAHA/EDEN - O víkendu se na položené umělé trávě v hale v Edenu uskuteční již 34. ročník Memoriálu Josefa Bicana pro hráče do 17 let.

Dušan Uhrin i Josef Jinoch končí ve Slavii

29.08.2016
PRAHA - Vedení SK SLAVIA PRAHA se v pondělí dopoledne sešlo na mimořádném jednání. Z důvodu neuspokojivých výsledků A-týmu na začátku sezony 2016/17 rozhodlo o odvolání Dušana Uhrina z funkce trenéra A týmu a Josefa Jinocha z funkce sportovního ředitele klubu. Dušan Uhrin i Josef Jinoch byli zároveň odvoláni i z představenstva akciové společnosti SK Slavia Praha – fotbal a.s.

Proběhla řádná valná hromada společnosti

16.06.2016
PRAHA - Ve čtvrtek 16. června se konala řádná valná hromada společnosti SK Slavia Praha - fotbal a.s.

Slavia navazuje spolupráci s Celtic Glasgow

06.06.2016
PRAHA – Slavia navázala spolupráci s dalším zajímavým partnerem. Tím se po Hajduku Split a Beijingu Guoan stal Celtic Glasgow.

Švento: Věřím, že utvoříme znovu něco velkého

06.06.2016
PRAHA/SENEC - Miláček většiny slávistických fanoušků, pětinásobný ligový mistr, slovenský reprezentant a účastník letošního Eura. Slavia představila vytouženou posilu Dušana Šventa, který se tak do Edenu vrátí po sedmi letech. „Vždycky jsem říkal, že bych se do Slavie jednou rád vrátil, a že je to jediný klub v Česku, do kterého bych se vrátil,“ říká ve velkém rozhovoru navrátilec.

CEFC navýšila svůj podíl na 81 %. Představenstvo bude mít nové složení

31.05.2016
PRAHA – Ve Slavii proběhly změny v akcionářské struktuře a také ve vedení klubu. Ty budou provedeny na nejbližší valné hromadě společnosti.

Před sobotním zápasem beseda s odbočkou OP ve Šternberku

13.04.2016
PRAHA – Slavia na jaře přichystala pro fanoušky mimo Prahu zajímavou novinku. Před venkovním zápasem je na programu beseda se zástupci klubu v nejbližším okolí místa konání ligového utkání.

Trenér Uhrin: Nikomu neříkám, že bude hrát v základu

08.01.2016
PRAHA - Nelehká práce čeká na trenéra Uhrina, jehož tým je po podzimu na pátém místě. V kabině trenér vítá jednu posilu za druhou. „Kabina má dobrý charakter," ubezpečuje kouč fanoušky, že změny Slavia zvládne.

26 bodů po podzimu? Mohlo jich být i víc, ví trenér Uhrin

06.12.2015
LIBEREC - Po posledním zápasu podzimu došlo kromě tradičního pozápasového hodnocení také k ohlédnutí za celým podzimem. Počet bodů, aktuální umístění i spekulace ohledně posil. O všem hovoří Dušan Uhrin. Co ho potěšilo nejvíc? „Přilákali jsme lidi do hlediště, což je hrozně důležité pro celý klub. Chodí do Edenu i jezdí ven, jak dnes ukázali. Možná jich bylo víc než domácích,“ těší ho přízeň fanoušků.

Jiří Šimáně prezidentem klubu, vrací se Šmicer a Dovalil

07.10.2015
PRAHA - Slavia na dnešní tiskové konferenci oznámila změny v klubu. Prezidentem klubu se stal menšinový vlastník Jiří Šimáně.

Tomáš Mičola po vzájemné dohodě ve Slavii skončil

03.09.2015
PRAHA – Ofenzivní záložník Tomáš Mičola už nebude ve Slavii pokračovat. Po dohodě s vedením klubu ukončil smlouvu a má svolení hledat si nové angažmá.

Příprava se povedla, ale nepřeceňujeme ji, shodlo se vedení

22.07.2015
PRAHA - Slavia vstupuje do nového ročníku už za dva dny. Zástupci klubu i týmu tak v Edenu představili své vize pro nadcházející ročník. Generální ředitel David Trunda prozradil, jaké kroky slávisty čekají, sportovní ředitel Josef Jinoch pak poodhalil, jak to vypadá se změnami v kádru.

Slávisté odjíždějí na osm dní do Rakouska. I s novou posilou

03.07.2015
PRAHA – Slávisté v sobotu naberou směr rakouský Fügen nedaleko Innsbrucku, kde stráví téměř devět dní na soustředění.

Do přípravy Slavie se zapojil Tomáš Jablonský

30.06.2015
PRAHA - Slávisté přivítali na tréninku nového spoluhráče. Do přípravy sešívaných se zapojil odchovanec klubu Tomáš Jablonský.

Práce ve Slavii se dočká jen málokdo, myslí si Dušan Uhrin

19.06.2015
PRAHA - Dušan Uhrin od středy trénuje s A-týmem a připravuje ho na příští sezonu. Přečtěte si rozhovor s trenérem po třech dnech ve funkci.
Další stránky
123456>>